Hoşlandığım kıza açılmalı mıyım?

Ama bana kalırsa, kızın sana ilgisi var mı yok mu onu iyice bir anlamaya çalış ki, sonra reddedilirsen boşa üzülme.

Geçen gün arladaşlarıyla bu yaşta aşk hoşlanma olmaz üniversitede falan olur diye konuşuyorlardı. Ama beni telefonuna kaydetmiş ama sınıfta en zeki 1. o 2. ben bu yüzden de kaydetmiş olabilir. Ve arada bana bakıyo gibi ama emin değilim.
Ve beni reddederse ne yapacağını bilmiyorum ya herkese söylerse?

Geçen gün arladaşlarıyla bu yaşta aşk hoşlanma olmaz üniversitede falan olur diye konuşuyorlardı. Ama beni telefonuna kaydetmiş ama sınıfta en zeki 1. o 2. ben bu yüzden de kaydetmiş olabilir. Ve arada bana bakıyo gibi ama emin değilim.
Ve beni reddederse ne yapacağını bilmiyorum ya herkese söylerse?

"Some has ergen hisleri problems" söylemekten bıktık herhalde. Sınav döneminiz ne yapacaksın sevgiliyi? seni redderse unutmuş olursun biter. Sana bakınca aşık olmuyor.

Sınıf öğretmeni hangi sıraya kimin oturacağını daha söylememişken hoşlanmaya başladım ve sonra bizi aynı sıraya oturttu. Çok şaşırdım ama o yıl 2. dönem korona başladı ayrı kaldık.
Öğretmenler anlar. Ben ortaokulda bir kızdan hoşlanıyordum ve açılmamıştım. Öğretmende sürekli beni onunla oturtuyordu. 4 kez sıra değişikliği yapmıştı ve hep onunla oturmuştum.

Öğretmenler anlar. Ben ortaokulda bir kızdan hoşlanıyordum ve açılmamıştım. Öğretmende sürekli beni onunla oturtuyordu. 4 kez sıra değişikliği yapmıştı ve hep onunla oturmuştum.

Siz öyle düşünmüşsündür, "Aşk-I Mektep" çekmiyorsanız böyle bir şey yapmaz hocalar :).

"Some has ergen hisleri problems" söylemekten bıktık herhalde. Sınav döneminiz ne yapacaksın sevgiliyi? Seni redderse unutmuş olursun biter. Sana bakınca aşık olmuyor.

Sevgili demedim ki sadece son sınıftayım ve açılırsam ve oda beni seviyorsa en azından 1 yıl güzel geçmiş olur sonra ayrılacağımızı bende biliyorum.
LGS senesinde sevgili yapmak hata.
Kendi sınıfından sevgili yapmak daha büyük hata.

Sevgili demedimki.

8. sınıfım ve aynı sınıfta biri var ve ondan hoşlanıyorum.

6. sınıfın başından beri hoşlanıyordum ama hiçbir zaman açılmamıştım. Sınıf öğretmeni hangi sıraya kimin oturacağını daha söylememişken hoşlanmaya başladım ve sonra bizi aynı sıraya oturttu. Çok şaşırdım ama o yıl 2. dönem korona başladı ayrı kaldık ve şu an 8. sınıfta yine onu gördüm. Bizim sınıfta ama bu sefer daha başkaydı sanki daha çok hoşlanıyordum ve şu an okulun 2. haftası. Açılmaktan da öğretmenler ailem sınıftaki diğer arkadaşlarım ne der diye korkuyor olmam. Sizce açılmalı mıyım ve ne zaman açılmalıyım?
Aynı benim hikayem.. Hatta tıpa tıp. Bence uğraşma. Zaman kaybı.

Yeni konular

Geri
Yukarı