Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

Bende açılamadım o yüzden söylediklerimi ciddiye almayabilirsin. Sosyal medya üzerinden konuşmak istediğini söyle yanında küçük bir hediye götürüp ona açıl.

Kızı cidden çok seviyorum, açılacak yüreğim var tam şu an yazarım ama gaz lazım arkadan biraz ittirmek lazım. Açıkçası kaybetmekten korkuyorum. Yardım edin.
Edit: Başlık önceden "hoşlandığım kıza açılmak için gaz lazım" şeklindeydi. Moderatörler düzenlemiş. Nasıl açılmam gerektiğini biliyorum. Sadece gaz lazım.

Sen yaparsın oğlum hadi kim tutar seni git ve şimdi onun karşısına çık ve de ki "seviyorum LAN seni seviyorum, vermezlerse kaçıracağım" de.

Kızı cidden çok seviyorum, açılacak yüreğim var tam şu an yazarım ama gaz lazım arkadan biraz ittirmek lazım. Açıkçası kaybetmekten korkuyorum. Yardım edin.
Korkma bence hocam belki seni reddeder fakat dünyanın sonu değil sonuçta başka kız gelir geçer söyle gitsin daha yolun yarısındasın yaşın kaç bilmiyorum fakat.

Direk söyleyin ne sıkıyorsunuz ki söyle gitsin koçum.
Bunu söyleyenin açığı konu:

Kızı cidden çok seviyorum, açılacak yüreğim var tam şuan yazarım ama gaz lazım arkadan biraz ittirmek lazım. Açıkçası kaybetmekten korkuyorum. Yardım edin.
Edit: Başlık önceden "Hoşlandığım kıza açılmak için gaz lazım" şeklindeydi. Moderatörler düzenlemiş. Nasıl açılmam gerektiğini biliyorum. Sadece gaz lazım.
Birde kaç yaşında olduğunu söylersen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Bunu söyleyenin açığı konu:

Hocam yaş 17 Burak uzuna falan özenmeye calışıyorum çocukken hep merağım vardır.

Geri
Yukarı