Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

Kızı cidden çok seviyorum, açılacak yüreğim var tam şu an yazarım ama gaz lazım arkadan biraz ittirmek lazım. Açıkçası kaybetmekten korkuyorum. Yardım edin.
Edit: Başlık önceden "hoşlandığım kıza açılmak için gaz lazım" şeklindeydi. Moderatörler düzenlemiş. Nasıl açılmam gerektiğini biliyorum. Sadece gaz lazım.

Konuşun gitsin karşınızdaki de insan sonuçta üst düzey bir varlıkla iletişime geçmeyeceksiniz. En fazla reddeder ve siz de önünüze bakarsınız. Hayat böyle ne yapalım. Sadece yüz yüze konuşmaya çalışın mümkünse.

Öncelikle burada "ya kardeşim git açıl ya bunu da biz mi söyleyelim" diyenler çok var bu denilenleri sakın uygulama. Dostum şimdi sen muhabbet etmeden kızı tanımadan ben sana aşığım mı diyeceksin? İşte o denilenin saçmalığı buradan belli oluyor. Benim sana önerim adam gibi muhabbet et tanış gez sonra zaten olacağı var ise olur, olmayacaksa zaten başta soğur senden.

Öncelikle burada "ya kardeşim git açıl ya bunu da biz mi söyleyelim" diyenler çok var bu denilenleri sakın uygulama. Dostum şimdi sen muhabbet etmeden kızı tanımadan ben sana aşığım mı diyeceksin? İşte o denilenin saçmalığı buradan belli oluyor. Benim sana önerim adam gibi muhabbet et tanış gez sonra zaten olacağı var ise olur, olmayacaksa zaten başta soğur senden.
Dostum kızı tanıyorum. Kızı 2-3 senedir seviyorum. Kız benim sınıfımda. Sadece açılacağım gaz lazım.

@Zleh, bu tarz şeyler direkt söylenir. O kızın da gönlü varsa zaten olur, karşınızdaki insanüstü varlık değil. Hatırlatmak istedim.
Ya güzel dostum, muhabbet etmeden tanışmadan birbirinizi tanımadan höyt diye seni seviyorum denir mi? sana mağara ayısı mısın der kız, böyle işler tanışıp kaynaşıp olur.

Geri
Yukarı