Hoşlandığım Kıza Ne Yapmam Gerekiyor?

Arkadaşlar konu gerçekten saçma ama başka yerde üyeliğim olmadığı için sadece burada konu açabiliyorum. Öncelikle siteyi boş şeylerle doldurduğum için özür dilerim fakat gerçekten size sormak istiyorum. Benim hoşlandığım bir kız var o da benden hoşlanıyor birkaç kez benim hakkımda konuşurken duymuştum. Cuma günü okuldan gelirken arkama oturdu böyle telefonla annesini arkadaşını falan aradı -normalde böyle şeyler yapmaz- arada sırada of falan dedi. Tam eve gelirken benimle muhabbet etmeye çalıştı ama bende sığır gibi konuşamadım pek bir şey söyleyemedim. Sesim de borazan gibi çıktı ben bile korktum kendimden. Neyse bunun konuştuğu bir arkadaşı var o bunun hislerini biliyor ve benimle aynı sınıfta olmasına rağmen bir türlü bunu bana söylemiyor. Söylemediği için ben de kızın benden hoşlandığına emin olamıyorum ve kıza karşı bir adım atamıyorum. Bazen de şöyle diyorum kendime, bu çok güzel bir kız bende iyiyim ama sanki daha iyilerine layık ben ona yetmem gibi geliyor. Huyu suyu çok düzgün biri aslında. Bayağı uzun oldu özür dilerim okuduysanız çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam kızla sevgili oldunuz mu merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı