Hoşlandığım kızın geri dönüşü olur mu?

Arkadaşlar merhaba. Ben okulun 2. gününde bir kızdan hoşlanmaya başladım. Daha öncesinde hoşlanıyordum yine fakat tam ona açılacakken okullar kapandı ve yine karşıma çıktı. Onun en yakın arkadaşını tanıyordum ve o kızın sevgilisinin olup olmadığını sordum. Arkadaşı da böyle bir şey yazdı. Sizce geri dönüşü olur mu bu işin kızla bir yolunu bulup tanışsam fikri değişebilir mi?
Açıkcası olmaz arkadaşıda yazmış böyle işlerle uğraşmıyor diye. Şansını dene ama denerken kendine güven ben bu ilişkiyi yürütebilir miyim diye kendine bir sor.

Yanlış anlaşılmasın, niyetim meraktan. Bu gibi birçok konu açılıyor, kendime sormadan da edemiyorum. Neden karşı cinsle bir ilişki beklentisinde oluyorsunuz? Muhabbet de edebilirsiniz, arkadaş da olabilirsiniz, saçma düşünüyorumdur belki.

KMS'e habersizce başkası adına böyle net konuşamaz. Ya da sorduğunuz kişi sizden ya da kızdan hoşlanıyordur 😁

Kanka sorduğum kişinin 4 yıllık ilişkisi var zaten. Sürekli beraber geziyorlar yani çok iyi tanıyor ki onu bu yorumu yapıyor.
Yanlış anlaşılmasın, niyetim meraktan. Bu gibi birçok konu açılıyor, kendime sormadan da edemiyorum. Neden karşı cinsle bir ilişki beklentisinde oluyorsunuz? Muhabbet de edebilirsiniz, arkadaş da olabilirsiniz, saçma düşünüyorumdur belki.
Kanka haklısın en iyisi böyle ama o sevgili yaptığı zaman kalbinden vuruluyorsun :(

Kanka sorduğum kişinin 4 yıllık ilişkisi var zaten. Sürekli beraber geziyorlar yani çok iyi tanıyor ki onu bu yorumu yapıyor.

Kanka haklısın en iyisi böyle ama o sevgili yaptığı zaman kalbinden vuruluyorsun :(
İlk söylediğim gibi öyleyse. İsterseniz şansınızı deneyin. Umarım yanılıyorumdur -ama yanılmıyorum-.

Geri
Yukarı