Hoşlandığım Kızla Konuşamadım Bile

Nitratium_TR

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Ben liseye yeni başladım. İki gün önce okullar açıldı biliyorsunuz. İki gündür bir kız yanıma gelip oturuyor. Bende ondan hoşlandım tabi. Ancak onunla konuşamadım bile. Sınıfta kimseyle konuşmadı. Bugün sadece bi kızla sanırım daha önceden tanışmış onunla konuştu biraz. Söylediğim gibi ben bu kızla konuşmak istiyorum ancak nasıl konuşacağımı bilemedim. Aklıma technopat geldi bende buraya yazıyım belki teknoloji haricinde böyle bir konuyada yardımcı olursunuz dedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Günaydın de ilk önce sonra bir şeyler iste mesela kalem ya da silgi tarzı ya da bir şeyler sor ders hakkında olsun onun hakkında olsun falan ya da buraları bilmiyorum en yakın cafe nerede ya da en güzel nerede gibisinden böylelikle bir yolunu bulmaya çalış.

Dostum daha lise 1 sin, çok fazla ders, konu üst üste gelecek ve senin bolca vakte ihtiyacın olacak. Sadece sınavlara odaklanman lazım. Sen şimdi kız arkadaş bulursan ona vakit ayırman gerekecek, kafan hep onda olacak falan filan. Hoşlanabilirsin bu çok normal bir şey ama kızın ya çıktığı biri varsa ? Kendini bunu hazır tutman gerekiyor, sonra çok moralin bozulur. Diyeceğim şu, bu seneni derslerinin dışında başka bir şeyle uğraşma, sınav odaklı ol, daha sonra düşük notlar alıp yıl sonu ortalaman sınırda olur hocalardan not dilenirsin ama lisede gözünün yaşına hiç kimse bakmaz, bırakırlar sınıfta.

Hep diyorum demeye de devam edeceğim.Lisede sevgili yapmayın abi.İsterse 3 yıl sürsün AY-RI-LA-CAK-SIN-IZ.Derslerine yoğunlaş boşver olur böyle hoşlanmalar.Hoşlanmakla yetinmeni tavsiye ederim.Eğer sevgili olmazsanız uzun zaman sonra unutursun.Ama sevgili olursanız birdaha unutamazsın o aşkı ve evleneceğin kadına bile o kadar ilgi duymazsın benden söylemesi.

Dostum eğer ki anlayışsız ise bu sene işin zor olabilir. Bende seninle aynı yaştayım ama kız arkadaşım anlayışlı biri olduğundan bunlara hak veriyor çünkü oda biliyor nasıl bir zorluk çekeceğimizi

Yeni konular

Geri
Yukarı