Hoşlandığım kızla nasıl mesajlaşırım?

Ynka

Hectopat
Merhabalar, uzun süredir bakıştığım kıza bugün cesaretimi toplayıp kendisinden hoşlandığımı söyledim. O da bana Instagram hesabını verdi. Böyle konulardan hiç anlamam. İlk defa bir kıza bu kadar değer veriyorum zaten. Sizce ne yazmam lazım? Hemen istek atayim mi yoksa biraz bekleyeyim mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar, uzun süredir bakıştığım kıza bugün cesaretimi toplayıp kendisinden hoşlandığımı söyledim. O da bana Instagram hesabını verdi. Böyle konulardan hiç anlamam. İlk defa bir kıza bu kadar değer veriyorum zaten. Sizce ne yazmam lazım? Hemen istek atayim mi yoksa biraz bekleyeyim mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yani kaptan ne desem o biraz kızın huyuna bağlı. Hayatımda bu tarz şeyler olmadı ondan çok bilgim yok ama sana yine de tavsiyem, sevdiğiniz şeyleri yapın.

Hocam karşındaki kadını zeytin yagı gibi üste çıkartmadıkça bir yerlerini kaldırmadıkça tatlı dili eksik etme. Her şeyden öte kendin ol dostum kadınlar buna dikkat ediyor benim kanımca.

Geri
Yukarı