Hosting Firması Önerisi

russianrapper

Hectopat
Daha fazla  
Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğim bir hosting firması arıyorum. Bazı firmaların ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası kampanyaları var. Kullanmış olduğunuz ya da geçmişteki deneyimlerinize dayanarak bana önerebileceğiniz bir hosting firması var mıdır?

Godaddy üzerinden domain satın almıştım satın alma sürecinde sepetine senin istemediğin ürünleri ekleyebilir ya da bazı ek ücretleri ödeme kısmına geçtiğinde karşına çıkarabilir, ayrıca kartın kaydediliyor hizmet süren bittiğinde otomatik yenileyebilir kartını kaldırmaz isen

Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğim bir hosting firması arıyorum. Bazı firmaların ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası kampanyaları var. Kullanmış olduğunuz ya da geçmişteki deneyimlerinize dayanarak bana önerebileceğiniz bir hosting firması var mıdır?
5-6 senedir Natro kullanıyorum ben sorun yaşamadım.

Kayizer.com önerebilirim. Sunucuları Türkiyede ve bu firmada çalışan yakın bir arkadaşım var. Yani sorun yaşarsanız yazın, her türlü çözeriz.

Turhost, Güzelnet, Burtinet tavsiye ederim.

Natro ile Hostinger arasında kaldım. Natro'dan almayı düşündüğüm hosting'in yıllık ücreti 54 lira, Hostinger'den almayı düşündüğüm hosting'in ücreti ise yıllık 102 lira fakat ömür boyu ücretsiz SSL sunuyor. Sadece SSL sertifikası için 50 lira fazla vermeye razıyım ama hosting hizmeti buna değer mi onu bilemiyorum. Siz neler düşünüyorsunuz? Hostinger'a biraz daha yakınım ama emin de değilim.

Ayrıca merak ettiğim bir konu var; ömür boyu ücretsiz SSL belirtildiği gibi ömür boyu kullanabilecek miyim, yoksa Hostinger firmasından hosting temin ettiğim sürece mi kullanabileceğim? Atıyorum, bir yıllık bir hosting hizmeti aldım, gelecek sene de başka bir firmadan aldım. SSL'i yeni firmadaki hosting'ime transfer edebiliyor muyum?

Burayı önerebilirim. Ücretsiz SSL hizmetleri var. 7/24 teknik ekibi de var. Uzun zamandır kullanıyorum, memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı