Hosting ve Domain Satın Alma - Aralık 2019

Satyr

Decapat
Daha fazla  
Meslek
kapalıyız
Kişisel Portfolyo sayfam için minimum başlangıç düzeyinde (birkaç görsel ve iletişim sayfası ve portfolyo site tasarımının olacağı küçük çaplı bir site olacak aslında) hosting ve domain olarak öncelikli fiyat açısından en uygunu ve memnun kalırsam ileriki süreçlerde de kullanacağım bir güvenilir firma var mı önerebileceğiniz? Daha öncesinden hiçbir tecrübem yoktur bilginize. Yakın zamanda indirim veya kampanya sağlayan yerler var mıdır bu tür hizmetlerde? Domain+Hosting : ?
Şimdiden teşekkürler önerileriniz için.

Ben Alastyr kullanıyordum. Aslında Wix üzerinden de hazırlayabilirsin siteni, hem daha kolay olur. Hazır şablonlar kullanırsın, uzantılı domain almana gerek var mı, bence yok.

Kendimde senelerce kullandım ve tekrar olsa tercih edeceğim, İzmir merkezli hosting firması olan Veridyen'i tavsiye ediyorum. Uygun fiyatlar ve 7/24 bir kaç dakika içerisinde her türlü soruna yardımcı olan harika bir destek servisi de mevcut. Hosting ve Domaini buradan alırsanız hazır kurulum yapabileceğiniz servisleri de olduğundan yüzlerce site sistemini kısa bir sürede kurabilir ve cPanel ile oldukça basit bir şekilde sitenizle uğraşabilirsiniz. Bu sistemlerin eğitim videoları YouTube üzerinde de mevcut. Kolay kurulum ve kaliteli servisleri mevcut.

Linux/Windows Limitsiz Web Hosting | Veridyen - Hosting'i buradan alabilirsin eğer tek bir site için alacaksan aylık 7 lira gibi komik bir ücrete oldukça iyi ve neredeyse sınırsız alan veriyorlar.

Alan Adı Kaydı, Domain Tescili | Veridyen - Buradan da alan adını alabilirsiniz. Hosting satın aldığınız zaman alan adını alırken bizden aldığınız hostinge bağlayın çıkıyor. Kolay şekilde hosting ile alan adını bağlayabiliyorsun.

Bilgin olmadığı bir konuda, en ufak şeyi bile destek servisinden sorduğunda hemen cevap veriliyor ve ben ilk defa site kurduğumda oldukça yardımcı olmuşlardı.

Daha sonra SEO, aramalarda çıkmak için neler yapılması gerektiğini YouTube üzerinden rehberler izleyerek site yönetiminde ve bu tarz konularda kendini geliştirebilirsin.

Kesinlikle tavsiye ederim, iki sene kullandım hiç sorun yaşamadım.

Ekşi Sözlükte kendileri hakkında yorumları okuyabilirsin:

Yakın zamanda bir site projem var, yine burayı tercih edeceğim.

Ben Alastyr kullanıyordum. Aslında Wix üzerinden de hazırlayabilirsin siteni, hem daha kolay olur. Hazır şablonlar kullanırsın, uzantılı domain almana gerek var mı, bence yok.

Önerin için teşekkür ederim. Eve geçince inceleyeceğim firmayı. Domain almam gerekecek çünkü işe çevireceğim için bir süreden sonra gerekli diyebilirim. Yoksa ücretsiz platforma hali hazırda var elimde.

Kendimde senelerce kullandım ve tekrar olsa tercih edeceğim, İzmir merkezli hosting firması olan Veridyen'i tavsiye ediyorum. Uygun fiyatlar ve 7/24 bir kaç dakika içerisinde her türlü soruna yardımcı olan harika bir destek servisi de mevcut. Hosting ve Domaini buradan alırsanız hazır kurulum yapabileceğiniz servisleri de olduğundan yüzlerce site sistemini kısa bir sürede kurabilir ve cPanel ile oldukça basit bir şekilde sitenizle uğraşabilirsiniz. Bu sistemlerin eğitim videoları YouTube üzerinde de mevcut. Kolay kurulum ve kaliteli servisleri mevcut.

Linux/Windows Limitsiz Web Hosting | Veridyen - Hosting'i buradan alabilirsin eğer tek bir site için alacaksan aylık 7 lira gibi komik bir ücrete oldukça iyi ve neredeyse sınırsız alan veriyorlar.

Alan Adı Kaydı, Domain Tescili | Veridyen - Buradan da alan adını alabilirsiniz. Hosting satın aldığınız zaman alan adını alırken bizden aldığınız hostinge bağlayın çıkıyor. Kolay şekilde hosting ile alan adını bağlayabiliyorsun.

Bilgin olmadığı bir konuda, en ufak şeyi bile destek servisinden sorduğunda hemen cevap veriliyor ve ben ilk defa site kurduğumda oldukça yardımcı olmuşlardı.

Daha sonra SEO, aramalarda çıkmak için neler yapılması gerektiğini YouTube üzerinden rehberler izleyerek site yönetiminde ve bu tarz konularda kendini geliştirebilirsin.

Kesinlikle tavsiye ederim, iki sene kullandım hiç sorun yaşamadım.

Ekşi Sözlükte kendileri hakkında yorumları okuyabilirsin:

Yakın zamanda bir site projem var, yine burayı tercih edeceğim.

Çok teşekkür ederim. Gün içinde inceleyeceğim. Yalnız host paketlerde satın al dediğimde sonraki aşamaya gidemiyorum sebebi nedir?

Ha, devamlılık gerekecekse Wix pahalıya patlayabilir çünkü adamlar hazır şablon sunuyorlar, 40 yaşındaki biri de rahatlıkla arayüzü düzenleyip içerik yükleyebilir. Bunlar da o şekilde bulmuş yolunu, ya az ödeyip kendi birikiminizi kullanarak site açın, ya da çok ödeyip hem zamandan hem de uğraştan tasarruf edin. Durum tam olarak bu şekilde.

Önerin için teşekkür ederim. Eve geçince inceleyeceğim firmayı. Domain almam gerekecek çünkü işe çevireceğim için bir süreden sonra gerekli diyebilirim. Yoksa ücretsiz platforma hali hazırda var elimde.

Çok teşekkür ederim. Gün içinde inceleyeceğim. Yalnız host paketlerde satın al dediğimde sonraki aşamaya gidemiyorum sebebi nedir?
Üyelik oluşturdunuz mu? Siteye giriş yaptınız mı?
Bu arada 9.99 olanı almanız fazldan bir çekirdek içerdiğinden çok daha avantajlı olacaktır.

Satın al bastıktan sonra cPanel Linux seçeceksiniz ve kaç aylık alacağınızı seçerek devam et yapacaksınız. Sonrasında ise ödemeler ve ek seçenekler vb. doldurarak satın alabilirsiniz.

Alan adına kaydet kısmı çıkarsa alan adı satın al diyerek veya sonrasında veridyen panelden aldıktan sonra alan adını, hosting kısmından alan adı seçenerek alan adı ve hostingi birbirine bağlayabilirsiniz.

Sorunuz olursa çekinmeyin.

Turhost nasıl peki kullanan var mı? Fiyat olarak daha bir uygun sanki, kampanya vs yapmışlar sanırım domain+hosting içinde.

Turhost nasıl peki kullanan var mı? Fiyat olarak daha bir uygun sanki, kampanya vs yapmışlar sanırım domain+hosting içinde.
Turhost güvenilir bir firmadir. Türkiyenin en iyi hosting ve domain firmalarindan bir tane. Kullanmanizi öneririm domain fiyatlari daha uygun oluyor diger firmalara göre. Bu arada bir sorum olucak. Siteyi siz mi kodliyacaksiniz?

Turhost güvenilir bir firmadir. Türkiyenin en iyi hosting ve domain firmalarindan bir tane. Kullanmanizi öneririm domain fiyatlari daha uygun oluyor diger firmalara göre. Bu arada bir sorum olucak. Siteyi siz mi kodliyacaksiniz?
Yani giriş seviyesinde wp alt yapısı kuracağım hazır tasarımlardan birini ekleyip. Portfolyo içeriği paylaşacağım. Bunun dışında ekstra bir şey olmayacağından ağır bir kodlamaya girilmeyecek açıkçası. Var olan hazır tasarımı giydireceğim. Sade basit bir arayüz.

Yani giriş seviyesinde wp alt yapısı kuracağım hazır tasarımlardan birini ekleyip. Portfolyo içeriği paylaşacağım. Bunun dışında ekstra bir şey olmayacağından ağır bir kodlamaya girilmeyecek açıkçası. Var olan hazır tasarımı giydireceğim. Sade basit bir arayüz.
Hocam ben web sitesi tasarimina yni basladim. Eger isterseniz size bir portfolyo hazirliyabilirim. Amacim sadece tecrübe kazanmak ve yaptigim site saysisini artirmak. Gerekirse ücretsiz bile yaparim eger cok basit bir sey istiyorsaniz. ilgilenirseniz: [email protected]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı