Hostingi bulut gibi kullanmak

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Merhabalar:
Hostingimde sınırsız disk alanı olduğu için bulut gibi kullanmaya karar verim. Şifreli bir dizin oluşturdum ama sadece içindeki dosyalar gozukuyor o dosyalarıda sadece bilgisayar ile atabiliyorum. Ben telefonumdan da (L820) dosya atıp yonetmek istiyorum. Ne yapmam gerek?

melgoth

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Middle Earth
Hostingler ne kadar sınırsız denilse de sınırlı ondan aşı yüklenme derim.

Baran Curu

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Eskişehir/Diyarbakır/Istanbul
Merhabalar:
Hostingimde sınırsız disk alanı olduğu için bulut gibi kullanmaya karar verim. Şifreli bir dizin oluşturdum ama sadece içindeki dosyalar gozukuyor o dosyalarıda sadece bilgisayar ile atabiliyorum. Ben telefonumdan da (L820) dosya atıp yonetmek istiyorum. Ne yapmam gerek?
Gate Php file manager diye bir php paneli vardı onu bulursan (PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting! de ücretsiz hazır kuruyor diye biliyorum)
Telefondanda yükleme yapabilirsin sanırım.
Saygılarımla

Erkan Çevik

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Kesinlikle birincisi Webadam'ı download / upload server gibi kullanma zaten bi forumu kaldıramayan bir düzeydeki bir firmadan bahsediyoruz.Denediğim için bu kadar emin konuşuyorum Lumia'dan pek anlamam ama ftp yönetici programı yükle ordan dosyaları yükle özel birkaç script var bu konuda devam etmek istersen sana vereyim şifreyi giriyorsun ana dizindeki her yüklediğin şey çıkıyor sorna 1 tıkla indirebilirsin iyi günler :)

KS
Unavailableuser

Unavailableuser

Gigapat
En iyi cevaplar
62
Hostingi yabancı şirketten almaya karar verdim. Zaten aylık almıştım. Bir daha ki ay başka hosta geçeceğim ve oda sınırsız. Scripti verebilir misiniz?

Yukarı