Hot Wheels koleksiyonu yapanlar var mı?

Japonlara bittim keşke kalitesi daha yüksek olsaymış.
Telefon dandik de, kutularını açmadığım Japonlar var. O tarafı düzenleyince çeker atarım.

Bunlar da elimdeki tüm Honda'lar. S2000'i 2015'te almıştım. Temizledim koydum aralarına.
IMG_20230117_163053_581.jpg

Son düzenleme:
Telefon dandik de, kutularını açmadığım Japon'lar var. O tarafı düzenleyince çeker atarım.

Bunlar da elimdeki tüm Honda'lar. S2000'i 2015'te almıştım. Temizledim koydum aralarına.
Eki Görüntüle 1651156

Honda'lar gerçekten çok hoşmuş :D Bende girdim artık bu işe ağırlıklı Japon alırım :D Tabii şaka gördüğüm beğendiklerimi alırım.

@Elio Talvinen @DarkCrystalTR @GMC Denali @umitarabaci
@Eren Şimşek1369 @pidee

Hocalarım bir sorum olacak bu araçların temizliğini yaparken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Boyasının kalkmaması için.

Son düzenleme:
Ben bir kere özel seri bir klasik Chevrolet aldım 30TL'ye tekerlerleri silikon gibi bir şeyden. Oda bir rafta üstü tozlu bir şekilde duruyor.

Ben de toplamaya başladım. Şu an sayısı 30'u geçti geçecek. Hala daha Toyota Supra Then&Now'ı bulamadım. İnternette de karaborsacılar yüzünden uçuk fiyattalar. Ama inanıyorum! Bir gün ben de bulacağım.
Ben bugün başladım 2 adet var elimde. Bugün yaklaşık 15-20 yere gittim, 3 harfliler + avm içerisinde ki mağazalardan sadece Honda Civic 99 Custom bulabildim.

Tamamdır hocam teşekkürler. Su ile temizlersem sanırsam boyası çıkar değil mi?
Sakın su ile yapma, jantları bile paslanabilir. Alt tarafı metal oluyor bazılarının, o da dahil. Arabanın içine su da kaçabilir.

Ben de toplamaya başladım. Şu an sayısı 30'u geçti geçecek. Hala daha Toyota Supra Then&Now'ı bulamadım. İnternette de karaborsacılar yüzünden uçuk fiyattalar. Ama inanıyorum! Bir gün ben de bulacağım.
M Case'nin zamanı geçti be abicim. Artık her yerde 2023 A caseler var. Tek çaren karaborsa. Veya yeni çıkan 5'li set veya yeni çıkan FF regular özel seri (Premium değil) siyah supra.

Ben bir kere özel seri bir klasik Chevrolet aldım 30TL'ye tekerlerleri silikon gibi bir şeyden.
Real Riders o tekerleklerin ismi, artık bayağı pahalılar.

Ben bugün başladım 2 adet var elimde. Bugün yaklaşık 15-20 yere gittim, 3 harfliler + avm içerisinde ki mağazalardan sadece Honda Civic 99 Custom bulabildim.
Çok kötüydü o model, far ve logo detayı bile yok ve onlara 40 TL veriyorsunuz. Matchbox daha çok parasını hak ediyor.

Geri
Yukarı