Hot Wheels koleksiyonu yapanlar var mı?

Arkadaşlar herkese merhaba, size bir sorum olacak. Bu işlerden hiç anlamam etmem hayatımda da hot wheels almışlığım yoktur yalnız birkaç sene önce yerde bir tane hot wheels buldum. Hoşuma gitti ve aldım. Geçen günde onun nadir bir hot wheels olduğunu öğrendim ama durumu çok iyi değil bunu restore edebilir miyim ya da öyle restore yapan yerler var mı bildiğiniz ? (Araba bir Nissan GT-R R34) fotoğrafta ki araba.
IMG_20230525_230043.jpg

Arkadaşlar herkese merhaba, size bir sorum olacak. Bu işlerden hiç anlamam etmem hayatımda da Hot Wheels almışlığım yoktur yalnız birkaç sene önce yerde bir tane Hot Wheels buldum. Hoşuma gitti ve aldım. Geçen günde onun nadir bir Hot Wheels olduğunu öğrendim ama durumu çok iyi değil bunu restore edebilir miyim ya da öyle restore yapan yerler var mı bildiğiniz? (araba bir Nissan GT-r R34) fotoğrafta ki araba.Eki Görüntüle 1793377

Facebook gruplarına yazın yardımcı olurlar.

Arkadaşlar herkese merhaba, size bir sorum olacak. Bu işlerden hiç anlamam etmem hayatımda da Hot Wheels almışlığım yoktur yalnız birkaç sene önce yerde bir tane Hot Wheels buldum. Hoşuma gitti ve aldım. Geçen günde onun nadir bir Hot Wheels olduğunu öğrendim ama durumu çok iyi değil bunu restore edebilir miyim ya da öyle restore yapan yerler var mı bildiğiniz? (araba bir Nissan GT-r R34) fotoğrafta ki araba.Eki Görüntüle 1793377

Aynı Hot Wheels'den bende 2 tane var seninki gibi restore gerek ederi ne kadardır acaba?

Arkadaşlar herkese merhaba, size bir sorum olacak. Bu işlerden hiç anlamam etmem hayatımda da hot wheels almışlığım yoktur yalnız birkaç sene önce yerde bir tane hot wheels buldum. Hoşuma gitti ve aldım. Geçen günde onun nadir bir hot wheels olduğunu öğrendim ama durumu çok iyi değil bunu restore edebilir miyim ya da öyle restore yapan yerler var mı bildiğiniz ? (Araba bir Nissan GT-R R34) fotoğrafta ki araba.Eki Görüntüle 1793377
Araba çok iyi. Yazın Facebook gruplarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı