Çözüldü HP 135W yazıcıda toner kağıdın üstünde durmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Littman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba HP 135W adlı yazıcıyı kullanmaktayım içindeki toner 106a muadil toner Bk'dan alındı tonere şu ana kadar 1 kez dolum yapıldı benim sorunum şu çıktıyı aldıktan sonra elimi çıktının üstüne koyduğumda elime hafif toner tozu geliyor, yani toner tozu tam yapışmıyor kağıda. Sizce sorun nedir? Tonerden midir yoksa tozdan mı?
@Enes3078

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çevrenizde bir yazıcı teknik servis varsa onlara götürün toneri ve orada denesinler. Sorun devam ederse toner kaynaklıdır. Orada sorun çözülürse de direkt yazıcıyı alıp kendilerine götürebilirsiniz. Toner dolumu pek de evde yapılacak iş değil. İçindeki toner iyice boşaltılıp temizliği yapılıp yeni toner tozu dökülmelidir. Toneri siz doldurduysanız şu an fırının bozulma ihtimalini %30'a indiriyorum. :D

Tamamdır hocam dediklerinizi bir uygulayayım yarın, size geri dönüş yaparım.
Hocam sorun çözüldü sorun tozdanmış. Tozu değiştirdiğimde böyle bir sorun kalmadı.
Fırın kaynaklı ya da bozuk toner kaynaklı. Eğer çok doldurulduysa toner bir ihtimal olabilir ama %99 ihtimalle sorunun kaynağı fırın. Ona bir baktırın derim.

Fırın kaynaklı ya da bozuk toner kaynaklı. Eğer çok doldurulduysa toner bir ihtimal olabilir ama %99 ihtimalle sorunun kaynağı fırın. Ona bir baktırın derim.

Yazıcı kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü daha aşağı yukarı 1 yıl oldu alalı. Tonerin bozuk olduğunu nasıl anlayabilirim? Dolumu kendim yapmistım şu anda yarısına kadar toz var.

Çevrenizde bir yazıcı teknik servis varsa onlara götürün toneri ve orada denesinler. Sorun devam ederse toner kaynaklıdır. Orada sorun çözülürse de direkt yazıcıyı alıp kendilerine götürebilirsiniz. Toner dolumu pek de evde yapılacak iş değil. İçindeki toner iyice boşaltılıp temizliği yapılıp yeni toner tozu dökülmelidir. Toneri siz doldurduysanız şu an fırının bozulma ihtimalini %30'a indiriyorum. :D

Tamamdır hocam dediklerinizi bir uygulayayım yarın, size geri dönüş yaparım.
Hocam sorun çözüldü sorun tozdanmış. Tozu değiştirdiğimde böyle bir sorun kalmadı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı