HP 14-CM0607NT Laptop Nasıldır?

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bildiğiniz gibi okullar açılıyor. Halihazırda bir sistemim var fakat onu kaldırmayı düşünüyorum. Yeni bir notebook alacağım ve Hepsiburada adlı sitede şu gördüğünüz ürün HP 14-CM0607NT AMD Ryzen 3 2200U 4GB 256GB SSD Freedos 14" Fiyatı şu anda 2000 TL'ye satılıyor ve akşam 21.00-24.00 arası indirime girecek. Bana güzel gibi geldi tek sıkıntısı RAM biraz az gibi ama kullanım amacı sadece okulla alakalı günlük işler olacağı için bence idare eder gibi. Sizce bu alınır mı, ne düşünüyorsunuz?

2000 TL civarı öneriniz varsa ona da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Günlük kullanım ve ofis programları için gayet yeterli ve güzel bir cihaz. Hatta ufak tefek oyunları bile oynatabilir. Bence alınır.
Günlük kullanım ve ofis programları için gayet yeterli ve güzel bir cihaz. Hatta ufak tefek oyunları bile oynatabilir. Bence alınır.
Sana bir sorum var yeni nesil HP laptoplarda ısınma sorunu var mı çünkü babam da pek de eski sayılamıyacak bir HP laptop var en fazla 3 yıllık ve o çok ısınıyordu. Gerçi o aynı anda 10'a kadar program kullanıyor ben alırsam öyle bir şey yapmıyacağım ama merak ettim.

Sana bir sorum var yeni nesil HP laptoplarda ısınma sorunu var mı çünkü babam da pek de eski sayılamıyacak bir HP laptop var en fazla 3 yıllık ve o çok ısınıyordu. Gerçi o aynı anda 10'a kadar program kullanıyor ben alırsam öyle bir şey yapmıyacağım ama merak ettim.
Hayır ısınma sorunu eskilerde kaldı. Tabii her laptop ısınacaktır ancak işlemci zaten düşük TDP değerine sahip. Bu laptop da bir sorun olacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı