HP 15 açılırken ışık kırmızı oluyor

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
HP 15 model cihazımı temizledim, başlat tuşuna basınca beyaz ışık yanıyor sonra sönüp kırmızıya dönüyor. Sonra beyaz kırmızı diye gidiyor. Ne yaparsam cihazı açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Power Button Blinking Burda anakart ile ilgili bir sorun olabileceği yazıyor. Siz de tekrar okuyun isterseniz.
Hp kendi sistesinde de belli değil. Başlık çok değişik olmuş fark ediyorum direk kırmızı yanmıyor tuşa basıyon 2 sn beyaz sonra siyah sonra beyaz sonra siyah kasanın yanındaki ledlerde beyaz sonra kırmız beyaz. Adaptörü çıkarıp takınca başka şey oluyor şöyle 5 defa beyaz yanıp sönüyor. Şu anlık pili şarjda bıraktım bir süre sonra bakacam çalışıyor mu diye.
Hp kendi sistesinde de belli değil. Başlık çok değişik olmuş fark ediyorum direk kırmızı yanmıyor tuşa basıyon 2 sn beyaz sonra siyah sonra beyaz sonra siyah kasanın yanındaki ledlerde beyaz sonra kırmız beyaz. Adaptörü çıkarıp takınca başka şey oluyor şöyle 5 defa beyaz yanıp sönüyor. Şu anlık pili şarjda bıraktım bir süre sonra bakacam çalışıyor mu diye.
Öneri için teşekkürler.
Çözümü buldum. Eğer hp model cihazınızda temizlik yaptınız sonra kasayı topladın açma tuşuna bastın çalışmıyor ya bende beyazdan kırmızıya geçiyordu sonra tekrar beyaz. 8 saat boyunca şarja takın sonra uzun bir süre açma tuşuna basın açılıyor. (Sorun gerçekte neydi bilmiyorum ama aklıma şu geliyor pil uzun bir süre döngüye girmeli diye düşünüyorum ya da statik elektrik.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı