HP-15 BS022NT laptop CS:GO FPS düşüyor

spook_tiger

Femtopat
Merhabalar, laptopum HP-15 BS022NT. Sistem özellikleri;
Intel(r) Core(tm) i5-7200U CPU @ 2.50GHz (4 cpus), ~2.7GHz.
Memory: 8192MB RAM.
Intel HD Graphics 620 ve AMD Radeon R5 M330 ekran kartları var. 2 GB.

Oyunu açınca fan sesi yükseliyor ve ısınma var. 2 dk da bir FPS 30 saniye tek haneye düşüyor. YouTube videolarındaki FPS artırmayı denedim olmadı. Ekran kartını güncelleştirdim. Macun yenileme ve format daha hiç atılmadı 3 yıllık PC. Ama hep video excell için kullanıldığı için çok yorulmadı da. Sizce sıkıntı yazılımsal mı donanımsal mı? Bu sistem ile normalde oynamam mümkün mü? Format ve macun yenileme yapmam olumlu sonuç verir mi? Teşekkürler.

3 Yılda o termal macun çoktan etkisini yitirmiştir ki laptoplara genelde kaliteli termal macun kullanmazlar. Sıcaklıktan olabilir. Fanı temizleyin ve termal macunları yenileyin. Mümkünse kaliteli bi' macun alın. Oyun içi sıcaklık değerlerini paylaşırsanız çok iyi olur.

3 Yılda o termal macun çoktan etkisini yitirmiştir ki laptoplara genelde kaliteli termal macun kullanmazlar. Sıcaklıktan olabilir. Fanı temizleyin ve termal macunları yenileyin. Mümkünse kaliteli bi' macun alın. Oyun içi sıcaklık değerlerini paylaşırsanız çok iyi olur.
sıcaklık 70-90 derece arası 5dk oynanım süresinde. kaliteli bir macun önerisi alabilir miyim ?

Hocam büyük olmasın tek kullanımlık ya da 2 3 kullanımlık ürün işimi görür. 50 tl civarı olabilir (az mı çok mu bilemedim :D)
50 TL bütçelik termal macun sizin işinizi görür rahat bir şekilde.

fps.jpg

Temiz format atıldı, fan temizlendi macun çekildi fakat yine dalgalanma devam ediyor 60 80 arası fps 9- 15 arasına düşüyor. Sıcaklık 50 68 arası stabil eskisi gibi ısınmıyor. Laptopta iki ekran kartı var biri intel graphics 620 diğeri radeon m330. Acaba burda mı sıkıntı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı