HP 15-DB0062NT PUBG Mobile için yeterli midir?

Burakb7

Hectopat
Daha fazla  
arkadaşlar merhaba, aşağıdaki bilgisayar PUBG Mobile'yi düşük ayarlarda dahi olsa kasmadan açar mı? Yarımcı olur musunuz?
HP 15-DB0062NT AMD A9 9425 8 GB 256 GB SSD AMD Radeon 530 FreeDOS 15.6"

Pişman eder. AMD A serisinden uzak durun.
Bu ikili 2800 TL. Parasına kesinlikle değer.
FHD olmasın. HDD takviyesi olmasa da olur derseniz:
Bu iki modelden daha alt segmentte hiçbir model almayın. Uzak durun.

Almayı düşünüyorum ama kararsızım eğer kasarsa çok pişman olurum diye , emin misiniz?

Almayı düşünüyorum ama kararsızım eğer kasarsa çok pişman olurum diye , emin misiniz?
Aynı kombinasyona sahip laptop kullanıyordum hala da kenarda duruyor kendisi Mobil olan sürümde kötü Lite olan sürümde 45fps verebiliyor. Nedense Mobil sürümünde acayip kasıyordu.

Aynı kombinasyona sahip laptop kullanıyordum hala da kenarda duruyor kendisi Mobil olan sürümde kötü Lite olan sürümde 45FPS verebiliyor. Nedense Mobil sürümünde acayip kasıyordu.

Mobil sürüm emülatör yani sanallaştırma kullanıyor. A serisi gibi çöp bir işlemci serisinden mucize beklememek gerek.

Pişman eder. AMD A serisinden uzak durun.
Bu ikili 2800 TL. Parasına kesinlikle değer.
FHD olmasın. HDD takviyesi olmasa da olur derseniz:
Bu iki modelden daha alt segmentte hiçbir model almayın. Uzak durun.
Asus için ne diyorsunuz pubg mobile için alıyorum almalı mıyım ?

Asus için ne diyorsunuz pubg mobile için alıyorum almalı mıyım ?
Pişman etmez rahatlıkla söyleyebilirim. Ama HDD takviyesi konusunda sorun yaşar mısınız veyahut da FHD olmaması sizin için kayıp olur mu bilemem. Ama 50 lira daha verip attığım Acer kombinasyonunu alırım ben olsam :)

Acere ram takviyesi yapmasam nasıl olur?
1 GB APU'ya ayırdığını düşünürsek 4 GB için bile adeta bir RAM canavarı olan Windows 10 ile iyi olmaz. Bir nevi zorunlu kombinasyon.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı