HP 15-DB1063NT oyun performansı nasıl?

Kaga1n

Centipat
Selamlar 2000-3500 TL arası oyun oynayabileceğim bir laptop araştırıyordum. Kendimce performansı bu para sekmentine uygun olduğunu düşündüğüm HP 15-DB1063NTtercih ettim. Biraz araştırma yaptım ve doğru düzgün şeyler bulamadım. Sadece CS:GO LOL m&b Warband ve bunun gibİ sistemi çok yormayan oyunlar oynayacağım acaba bu dizüstü bilgisayar bunları kaldırır mı?

Son düzenleme:
Selamlar 2000-3500 TL arası oyun oynayabileceğim bir laptop araştırıyordum. Kendimce performansı bu para sekmentine uygun olduğunu düşündüğüm HP 15-DB1063NTtercih ettim. Biraz araştırma yaptım ve doğru düzgün şeyler bulamadım. Sadece CS:GO LOL m&b Warband ve bunun gibi sistemi çok yormayan oyunlar oynacağım acaba bu dizüstü bilgisayar bunları kaldırır mı?

Evet kaldırır, ama fazla verim vermez. Genede akıcı oynatır diye düşünüyorum.

Selamlar 2000-3500 TL arası oyun oynayabileceğim bir laptop araştırıyordum. Kendimce performansı bu para sekmentine uygun olduğunu düşündüğüm HP 15-DB1063NTtercih ettim. Biraz araştırma yaptım ve doğru düzgün şeyler bulamadım. Sadece CS:GO LOL m&b Warband ve bunun gibİ sistemi çok yormayan oyunlar oynacağım acaba bu dizüstü bilgisayar bunları kaldırır mı?
Kaldırır, fakat masaüstü bir pc ile daha iyi performans alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı