HP-15BA008NT High Sierra "end randomseed" takılması

Koray509

Centipat
www.technopat.net/sosyal/konu/macos-high-sierra-10-13-6-amd-intel-guencel-kurulum-imaji.678725/

Bunu izleyerek USB'mi yaptim ve AMD A8 ve R5 M330 ekran karti olan laptobuma Windows 10 yaninda yüklemeyi deniyorum, Partition'lar falan tamam, sadece installerı çalıştıramadım, konuda olan "end randomseed" çözümünü denedim ama çalışmadı, birisi gelir de inşallah bulabilir sorunu.
IMG_20200309_103417.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuramazsın demedik zaten size, GPU problem çıkarabilir anlamında kast etmiştim🙂

Biliyorum :) . APU'yu bir şekilde dervedışı bırakmayı başardım sadece R5 M330 ekran kartını kullanıyorum, şu anda hiçbir sorun gözükmüyor. Tek sorun hâla FaceTime, message uygulamasını çözememiş olmam.

Biliyorum :) . APU'yu bir şekilde dervedışı bırakmayı başardım sadece R5 M330 ekran kartını kullanıyorum, şu anda hiçbir sorun gözükmüyor. Tek sorun hâla FaceTime, message uygulamasını çözememiş olmam.

APU'yu nasıl devre dışı bıraktın. Başka kişilere de yardımcı olalım. Burası tek kendi probleminizi çözme ortamı değildir. Paylaşım yapalım lütfen!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı