HP 15S-FQ2023NT alınır mı?

Yahya Ünlü

Femtopat
Daha fazla  
En fazla 6000 TL kadar bütçem var ve Trendyol gibi sitelerden almayı düşünmüyorum Vatan gibi bayi sadece. Bu ürün bana mantıklı geldi, günlük işlerini bitirince ya film izlerim ya Call of Duty Black Ops gibi oyun oynarım.

HP laptopa sahibim, inanılmaz fazla ısınıyor ve işlemci frekansı düşürüyor, oyun oynayacaksan alınmaz.

Vatan gibi yerlerden almakta ısrarcı olmazsanız 6 bin TL'ye çok çok daha iyi laptoplar var. Ben hali hazırda bunu kullanıyorum memnunum. 4 bin TL'ye satılıyor GittiGidiyor'da. Ben de oradan aldım.
Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı,ısınma gibi .
Ve yukarıda belirttiğim sistemi yormayan oyunlarda tat verir mi ?

Herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı,ısınma gibi .
Ve yukarıda belirttiğim sistemi yormayan oyunlarda tat verir mi ?
Hayır sadece aşırı ağır oyunlarda(Battlefield I-V) işlemci 70 dereceyi aşıyor. Onun dışında 65-70 arası gayet normal değerlerde. Fakat 8 GB RAM ekletmenizi tavsiye ederim. Eğer mağazadan alacaksanız alırken bile ekleme yaparlar.

Hayır sadece aşırı ağır oyunlarda(Battlefield I-V) işlemci 70 dereceyi aşıyor. Onun dışında 65-70 arası gayet normal değerlerde. Fakat 8 GB RAM ekletmenizi tavsiye ederim. Eğer mağazadan alacaksanız alırken bile ekleme yaparlar.
Eğer yanlışım yoksa 2 slot olması gerek, sadece en büyük sorunu fan sesi rahatsız eder şekilde imiş bilmiyorum doğruluğu var mı .

Eğer yanlışım yoksa 2 slot olması gerek, sadece en büyük sorunu fan sesi rahatsız eder şekilde imiş bilmiyorum doğruluğu var mı .
Kulaklık takınca fark etmiyorum. Zaten kulaklık takmadığım zaman fan açacak bir işlem yapmıyorum. Fakat bu fiyata AutoCAD vesaire kullanıp BF1-5 oynatan laptop alınca sesli olması bence eksi olarak görülmemeli hocam.

Geri
Yukarı