HP 15S-FQ2045NT nasıl?

Wonderuse

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda tutulan bir model ve şu anda Hepsiburada'da indirimle 3.800 liraya satılıyor. Kesinlikle oyun oynamıyorum, günlük işlerim için (YouTube, Netflix, Microsoft Office uygulamaları, internette gezinme vb) işlerimi karşılayabilir mi? İleride 4 GB RAM takviyesi yaparak daha rahat kullanmam mantıklı olur mu?
Önerilerinizi bekliyorum. Bu işler için notebook arıyorum farklı ve avantajlı önerilere açığım. İyi forumlar.

Merhaba, son zamanlarda tutulan bir model ve şu anda Hepsiburada'da indirimle 3.800 liraya satılıyor. Kesinlikle oyun oynamıyorum, günlük işlerim için (YouTube, Netflix, Microsoft Office uygulamaları, internette gezinme vb) işlerimi karşılayabilir mi? İleride 4 GB RAM takviyesi yaparak daha rahat kullanmam mantıklı olur mu?
Önerilerinizi bekliyorum. Bu işler için notebook arıyorum farklı ve avantajlı önerilere açığım. İyi forumlar.
Mantıklı güzel olur. Ama bu fiyata olması biraz üzmüyor değil. 2015 te HP Pavilion P-202-NT aldım hala kullanıyorum 7 sene oldu 2000 TL ödemiştim zamanında. Bu gösterdiğiniz bilgisayardan güçlüdür. Durumumuz hiç iyiye gitmiyor ekonomi açısından... Ama onun dışında gönlünüz rahat olsun iyi bilgisayar amacını layıkıyla yerine getirir

Mantıklı güzel olur. Ama bu fiyata olması biraz üzmüyor değil. 2015'te HP Pavilion p-202-NT aldım hala kullanıyorum 7 sene oldu 2000 TL ödemiştim zamanında. Bu gösterdiğiniz bilgisayardan güçlüdür. Durumumuz hiç iyiye gitmiyor ekonomi açısından... Ama onun dışında gönlünüz rahat olsun iyi bilgisayar amacını layıkıyla yerine getirir.

Maalesef bu piyasa da verilmeyecek kadar pahalı ama elden gelen bir şey yok, fan sesi, ısınma, kasma gibi sorunlar teşkil etmediği takdir de beni mutlu eder, bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı