HP 255 nasıldır?

fsburak

Centipat

HP 255 AMD Ryzen 5 3500U 8 GB 256 GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 2D231EA. Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. CS:GO oynuyorum ve bir tek TeamSpeak açık kalıyor arka planda ve ara sıra YouTube, EBA, morpa gibi sitelere giriyorum. Ve arkadaşlarla Zoom kuruyoruz başka herhangi bir şey yapmıyorum. Benim için yeterli midir? Ve CS:GO'da 4:3 1024X768 oynuyorum (e-sporcuların ayarları) ortalama kaç FPS alırım? link: https://www.hepsiburada.com/hp-255-...asinabilir-bilgisayar-2d231ea-p-HBV00000VEWX9

Son düzenleyen: Moderatör:

HP 255 AMD Ryzen 5 3500U 8 GB 256 GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 2D231EA. Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. CS:GO oynuyorum ve bir tek TeamSpeak açık kalıyor arka planda ve ara sıra YouTube, EBA, morpa gibi sitelere giriyorum. Ve arkadaşlarla Zoom kuruyoruz başka herhangi bir şey yapmıyorum. Benim için yeterli midir? Ve CS:GO'da 4:3 1024X768 oynuyorum (e-sporcuların ayarları) ortalama kaç FPS alırım? link: https://www.hepsiburada.com/hp-255-...asinabilir-bilgisayar-2d231ea-p-HBV00000VEWX9

RAM çift kanal ise o çözünürlükte low ayarlarda tahmini 70-80 FPS civarı oynarsınız diye düşünüyorum (daha fazla da alabilirsiniz emin değilim ben de YouTube'da izlediğim birkaç videoya göre dedim.) Diğer işlerinizi de çok rahat görür. Sadece fazla ısınabilir. Fiyatı da uygun geldi bana.

Rahatlıkla yapar bu işleri. İmzamdaki laptopun özellikleri daha kötü olmasına rağmen CS'de bahsettiğin çözünürlükte 90-100FPS alıyorum.

RAM çift kanal ise o çözünürlükte Low ayarlarda tahmini 70-80 FPS civarı oynarsınız diye düşünüyorum (daha fazla da alabilirsiniz emin değilim ben de YouTube'da izlediğim birkaç videoya göre dedim.) diğer işlerinizi de çok rahat görür. Sadece fazla ısınabilir. Fiyatı da uygun geldi bana.

O bilgisayar CS:GO oynatmaz. Benzer özelliklere sahip bir arkadaşım da vardı başka markanın, LoL'de bile 30 FPS zor alıyordu.

O bilgisayar CS:GO oynatmaz. Benzer özelliklere sahip bir arkadaşım da vardı başka markanın, LoL'de bile 30 FPS zor alıyordu.
Emin misiniz :D?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720P Low ayarlarda 100+ FPS oynatıyor :).

Emin misiniz :D?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720P Low ayarlarda 100+ FPS oynatıyor :).
Ben de buna göre konuşmuştum. Başka konulara da baktım bu forumda orada da rahat bir şekilde oynadığını söyleyenler var. Arafta kaldım şu an :D.

Ben de buna göre konuşmuştum. Başka konulara da baktım bu forumda orada da rahat bir şekilde oynadığını söyleyenler var. Arafta kaldım şu an :D.
Ağzı olan konuşuyor işte hocam. Vega 8'den çok daha düşük bir ekran kartım olmasına rağmen 1024x768 çözünürlükte 80-100, 720P'de 60-80FPS arası alıyorum. Hem de 4 GB RAM ile.

Kısacası ortalama 150FPS alırsınız hocam. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ağzı olan konuşuyor işte hocam. Vega 8'den çok daha düşük bir ekran kartım olmasına rağmen 1024x768 çözünürlükte 80-100, 720P'de 60-80FPS arası alıyorum. Hem de 4 GB RAM ile.
Yalnız videodaki sistemde çift kanal 16 GB RAM var bu da performansı etkiler. Ama 8 GB RAM'de de oynanır diye düşünüyorum ben. Kötü bir işlemci de değil ayrıca 4C/8T.

Yeni konular

Geri
Yukarı