HP 27 3WL54AA IPS 2K monitör 2057TL!

Bu fiyatlara fullhd Dell monitor vardı inceleme şansım olmuştu mağazada monitörü gördükten sonra diğer monitörler tüplü televizyon gibi göründü gözüme full HD bir ekranda 4k gibi renkli ve doygun renkler vardı sırf full HD diye almamıştım sistemim güçlü olduğu için
Güçlü sistemin kimsenin umurunda olmadığı gibi konu uplamakla eline ne geçiyor merak ediyorum. Kaldı ki ne anlattığın da belli değil, hangi monitörü beğenmişsin anlaşılmıyor. Mesaj israfı.

Güçlü sistemin kimsenin umurunda olmadığı gibi konu uplamakla eline ne geçiyor merak ediyorum. Kaldı ki ne anlattığın da belli değil, hangi monitörü beğenmişsin anlaşılmıyor. Mesaj israfı.
Güçlü sistemden kastım full HD tercih etmeme nedenim bu yüzden yazdım.kalitesiz monitörler tercih etmesinler diye yazdım çünkü çok övülen ama beş para etmeyen MSI ve gigabyte monitör kullanmis biri olarak monitör tercihlerini doğru yönde kullanmaları çünkü monitör bir kez alınır ve uzun yıllar kullanılır ve benim de piyasada gördüğüm şu an için iyi monitör Dell ve asusun mini LED kullanan bir modeliydi ve ayrıca Samsung g7 modeli neden gereksiz eleştirdiniz cevabımi anlamadım ama yaşınız küçük olabilir diye açıklama yapmak istedim iyi günler dilerim

Güçlü sistemden kastım full HD tercih etmeme nedenim bu yüzden yazdım.kalitesiz monitörler tercih etmesinler diye yazdım çünkü çok övülen ama beş para etmeyen MSI ve gigabyte monitör kullanmis biri olarak monitör tercihlerini doğru yönde kullanmaları çünkü monitör bir kez alınır ve uzun yıllar kullanılır ve benim de piyasada gördüğüm şu an için iyi monitör Dell ve asusun mini LED kullanan bir modeliydi ve ayrıca Samsung g7 modeli neden gereksiz eleştirdiniz cevabımi anlamadım ama yaşınız küçük olabilir diye açıklama yapmak istedim iyi günler dilerim
Bak bak bir de yaşın küçük falan demiş. Monitör hakkında yorum yapmak istiyorsan monitörün konusu altında yorum yaparsın, yoksa da kendin konu açarsın. 1 yıl önceki fiyatının üzerine açılan bir konunun altında salağa yatar gibi mesaj girmezsin, hoş ya salağa yattığını da düşünmüyorum, o da akıl ister. Sadece ilgi isteyen ya da forumda bulunmayı bilmeyen birisin. Ben iyi günler dilerim.

Bak bak bir de yaşın küçük falan demiş. Monitör hakkında yorum yapmak istiyorsan monitörün konusu altında yorum yaparsın, yoksa da kendin konu açarsın. 1 yıl önceki fiyatının üzerine açılan bir konunun altında salağa yatar gibi mesaj girmezsin, hoş ya salağa yattığını da düşünmüyorum, o da akıl ister. Sadece ilgi isteyen ya da forumda bulunmayı bilmeyen birisin. Ben iyi günler dilerim
Hakli olabilirsin eyvallah bende içimden geçen bir kaç kelime yazdım neden tartışıyoruz kardeşim gerek yok böyle şeylere zaten formdan uyarı cezasida aldım iyi akşamlar dilerim

Geri
Yukarı