HP 2GR77EA Alınır mı?

RepublicanSensei

Hectopat
Selamlar Dostlarım,

Belli bir süredir aklımda bir dizüstü almak var. Öncelikle belirteyim;
-Şu kadar daha koy bunu al
-Bu paraya efsane masaüstü alırsın
diyecek olan abilerimin ve kardeşlerimin konuya hiç bakmamasını istiyorum.

Arkadaşlar araştırma yolculuğum Monster ile başladı, Dell, Lenovo, Asus, MSI, Acer gibi markalar ile devam etti.

En son HP'de karar kıldım ve şöyle bir makine buldum
HP Gaming Laptop

• Sorun şudur ki, modelini anlamadım. Modeli belirten tek kelimeyi aratınca da Pavilion Power 15 çıkıyor. Bakıyorum Power 15 ile aynı değil özellikleri, bunun modeli nedir?
  • Sizce Hepsiburada'dan Hepsiburada dışındaki bir mağazadan alışveriş yapılır mı?
  • Bu cihaz konusunda fikriniz var mı?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz bilgisayara baktım oldukça şık ve ince tasarıma sahip. Ancak fan çıkış yerini bulamadım sanırım benim laptop gibi ekran altındaki bulunun küçük boşlukta olması gerek. Bir kaç videosunu inceledim bu tarz laptoplarda ısınma sorunu mevcut. İncelemelere baktığım kadarıyla da fazla ısınıyor. Hani gerçekten güzel şık ancak fan sorunu sizin için sıkıntı olabilir oyunluk durumlarda.
Hepsiburada dışında da alışveriş yapılır yeterli güvenilir olsun.

Belirttiğiniz bilgisayara baktım oldukça şık ve ince tasarıma sahip. Ancak fan çıkış yerini bulamadım sanırım benim laptop gibi ekran altındaki bulunun küçük boşlukta olması gerek. Bir kaç videosunu inceledim bu tarz laptoplarda ısınma sorunu mevcut. İncelemelere baktığım kadarıyla da fazla ısınıyor. Hani gerçekten güzel şık ancak fan sorunu sizin için sıkıntı olabilir oyunluk durumlarda.
Hepsiburada dışında da alışveriş yapılır yeterli güvenilir olsun.

Dostum peki ekstra bir soğutucu alsam? Biliyorsun bu alta konan soğutucular var hatta Youtube'da bir kanal 25 TL'ye alınan bir soğutucunun 250 TL'lik olandan iyi çalıştığını kanıtlıyor :) Eğer ekstra bi soğutucu alırsam stabil olarak çalışır mı cihaz?

l olarak çalışır mı cihaz
Biraz işe yarar ancak kesin çözüm değil soğutucuların etkisi çok düşük. En büyük iş fanın kendisinde çıkmakta. Ben de buna benzer laptopa sahibim düşün 2 sene sonra işlemci sürekli voltaj düşüyür çok ısınmasa bile kendi kendine. Zaten altına illa bir şey koyacaksın yoksa dert büyük :). Çok detaylı bakmadım ama detaylı videolarına bak derim. Benim baktığım i5 7300HQ model işlemci olmasına rağmen PUBG' de 90' ı aşıyordu arada bir hep.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı