HP 360X laptop disk yükseltme

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bir adet HP 360X modeli laptop var. Çok ince olduğu için içinde HDD veya SSD yok. Tablet tarzı lehimli diski var ve 10 GB boş alan kalıyor Win 10'da. Neredeyse hiçbir şekilde kullanamıyorum. Genişletmek için tek yol Micro SD yuvasından bir hafıza kartı alıp (64-128 veya 256) takmayı ve sistemi ona kurmayı düşündüm. Hızı yüksek olup ihtiyacımı karşılayacak bütçe dostu önerebileceğiniz Micro SD var mıdır? Laptopun kaç GB'a kadar desteklediğini nereden öğrenebilirim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen USB girişi varsa harici SSD Veya HDD de alabilirsin. Sanki bana daha mantıklı geldi. Ama bütçem az diyorsan MicroSD kullanacaksın.

İstersen USB girişi varsa harici SSD Veya HDD de alabilirsin. Sanki bana daha mantıklı geldi. Ama bütçem az diyorsan MicroSD kullanacaksın.
Bütçeden değil, HDD zaten var USB den takar gene kullanırım fakat önemli olan yer kaplamaması. Çünkü seyahetlerde, yolda, orada burada kullanma amacıyla alıyorum. USB girişi var. olmadı 64 gb lık bir usb de alınıp kurulabilir ama hızlı olması lazım.

Geri
Yukarı