HP 440 G7 0x500EF12 Kırmızı ekran hatası

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Merhaba arkadaşlar, siyah, mavi ve yeşil ekran gördüm de kırmızısına ilk defa denk geliyorum. Sorun tam olarak nedir anlayamadım. Notebook modeli HP 840 G7, i7, 32 GB RAM ve 512 Samsung SSD.

1B5AC56E-9B8A-4068-AA09-E7071A873A8E.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, siyah, mavi ve yeşil ekran gördüm de kırmızısına ilk defa denk geliyorum. Sorun tam olarak nedir anlayamadım. Notebook modeli HP 840 g7, i7, 32 GB RAM ve 512 Samsung SSD.

Eki Görüntüle 963389

Ekran kartı ile alakalı olabilir eğer güvenli modda açabilme şansınız varsa açıp grafik kartı driverlarını güncelleyin. Bu arada kırmızı ekran bilgisayarın öldüğünü gösteriyor ama düzeltilebilir.

Ekran kartı ile alakalı olabilir eğer güvenli modda açabilme şansınız varsa açıp grafik kartı driverlarını güncelleyin. Bu arada kırmızı ekran bilgisayarın öldüğünü gösteriyor ama düzeltilebilir.
Güvenli moda girebilmek için bilgisayarın açılması gerektiğini düşünüyorum. Düğmeye basar basmaz gelen ekran bu.

Güvenli moda girebilmek için bilgisayarın açılması gerektiğini düşünüyorum. Düğmeye basar basmaz gelen ekran bu.

Yani yapacak bir şey olmayabilir. Bu arada bu hata ile ilgili internette çok bir çözüm yok yani bilgisayarınız vefat etmiiş olabilir. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı