Hp 4530s sıvı teması

• Konuyu başlatan Perviz Eliyev
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 977
P

Perviz Eliyev

Ziyaretçi
Bende hp 4530s model notebook var. Bir ay once uzerne cok az miktarda klavyesine su toktum. İsleyrdi, toktyum an kapatdim, sonra calsmadi. Star duymesni basram calsmasi icn isk yanib sonur amma calsmir. Neden olabilir, nasil emin olabilirim ki nedendir? Nasil calsdrabilirim bilen varsa lutfen yardm etsin. Tesekkurler.

Bende hp 4530s model notebook var. Bir ay once uzerne cok az miktarda klavyesine su toktum. İsleyrdi, toktyum an kapatdim, sonra calsmadi. Star duymesni basram calsmasi icn isk yanib sonur amma calsmir. Neden olabilir, nasil emin olabilirim ki nedendir? Nasil calsdrabilirim bilen varsa lutfen yardm etsin. Tesekkurler.
Su sökülməsi dəydiyi parçanı yandırmış ola bilər bunu sən edə bilməzsən. Zəmanət varsa göndər, yoxsa bir bilgisayarcıya göstər baxsın.

- - - Güncellendi - - -

Perviz gardaş dün bunu soruşmuş idin. Ingilizce yazan isə "Aldığın laptop qəhvəyi xüsusi qutusunda gəldiyi yazır, 1 il zəmanəti olduğunu və 5 elə 7 il arasında Xidmət xidməti verə." yazır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı