HP 500B-MT E6700 sistem hangi RAM'leri destekler?

tyomble

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Büyük ihtimal bugün hata yaparak HP 500B-MT bir kasa aldım. İnternette baktığımda araştırdığımda DDR3 1333 MHz 4+4 olarak desteklediğini aldım. Alırken orada arkadaş RAM taktı okudu. Fakat 800 MHz DDR2 destekler yazıyor bazı yerlerde bu konuda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart CPU-Z'de 2A8Ch olarak görünüyorsa toplam 4 GB DDR3 RAM desteği var demektir. Bende hâlâ duruyor o kasa, sadece dış kasasını değiştirdim.

Anakart CPU-Z'de 2A8ch olarak görünüyorsa toplam 4 GB DDR3 RAM desteği var demektir. Bende hâlâ duruyor o kasa, sadece dış kasasını değiştirdim.

Teşekkür ederim 8 GB destekliyormuş fakat hesaplayamadım tek şey işlemci ve ekran kartı oldu LoL vs CS:GO oynamak için topladım oynayamadım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    312,6 KB · Görüntüleme: 80
Teşekkür ederim 8 GB destekliyormuş fakat hesaplayamadım tek şey işlemci ve ekran kartı oldu LoL vs CS:GO oynamak için topladım oynayamadım

Maalesef 4 GB destekliyor, 8 GB değil. İşlemci ve ekran kartı değiştirmek istiyorsanız toplam bütçeniz nedir?

Allah Allah :) normalde o anakart 4 GB DDR3 RAM ile sınırlı, bende bile Foxconn 2A8Ch var ama hiç 4 GB üstünü denemedim. Neyse RAM konusunda hayırlı olsun :)

Tamamdır hocam. HP demek ki yanlış bilgi de verebiliyormuş. Bazı kaynaklarda 8 GB da yazabilir. Ekran kartı ve işlemci tavsiyesi için yeni konu açabilirsiniz. Yardımcı olunur.

Tamamdır hocam. HP demek ki yanlış bilgi de verebiliyormuş. Bazı kaynaklarda 8 GB da yazabilir. Ekran kartı ve işlemci tavsiyesi için yeni konu açabilirsiniz. Yardımcı olu

Tamamdır hocam. HP demek ki yanlış bilgi de verebiliyormuş. Bazı kaynaklarda 8 GB da yazabilir. Ekran kartı ve işlemci tavsiyesi için yeni konu açabilirsiniz. Yardımcı olunur.
Teşekkürler hocam.

Merhaba, "Hewlett-Packard HP 500B Microtower" anakart kullanıyorum. 8 + 8 = 16 GB RAM Kullanmak istiyorum. Bir sorun olur mu?

Geri
Yukarı