Çözüldü HP bilgisayara formattan sonra hoparlörden az ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben HP laptopuma Windows 10 format attım fakat formattan sonra sesi 100'e getirsem de orta düzeyde bir ses geliyor. Gerçekten sesi fullemediğim sürece zorla duyuyorum videoların sesini. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hocam şunu indirip kurun. Ardından sonucu yazabilir mısınız?
Diğer sürücülerinizi de burada bulabilirsiniz. Linki de buradan aldım;
Hocam çok teşekkür ederim. Attığınız linki yüklemeden önce sadece hoparlör yazıyordu şu anda bu şekilde oldu. Ama ses daha %30ken bile gayet net ve eski hali gibi sağ olun. Mesaj yazıp yardımcı olmaya çalışan herkesten Allah razı olsun çok teşekkürler.
Eki Görüntüle 1160642
Rica ederim.
Dediğim gibi diğer sürücüleri de yükleyin. Yapamazsanız onlarda da yardımcı olabilirim.

Rica ederim.
Dediğim gibi diğer sürücüleri de yükleyin. Yapamazsanız onlarda da yardımcı olabilirim.

Hocam indirmeyi ögrendim fakat kafama takılan birkaç sorum var. Ben örneğin tekrar format attıktan sonra driver yukleyeceğimde bu depolama sürücülerinin hepsinimi yukleyeceğim? Yoksa driver kategorisinden sürüm tarihi güncel olan bir tanesini mi? Bir de ben normalde bütün Windows Update'lerini ve aygıtlari yüklemiştim. Aygıt yoneticisindede hiç kurulmayan veya ünlem işareti olan aygıt göremedim. Bu ses driveri gibi güncel olmayan driverları nasıl anlayabilirim?
20210907_232615.jpg

@Agresifrhyme Attığınız fotoğraf üzerinden konuşacağım.
3 adet kart okuyucusu sürücüsü var. Ancak tarihlerine bakarsanız, en alttakinin daha güncel olduğunu göreceksiniz. (Üstteki ikisi 2016, alttaki 2017.)
En güncel olanı kurmanız yeterli. Üçünü de kurmanıza gerek yok.

Windows Update de yapsanız, aygıt yöneticisinden de güncelleseniz, formattan sonra HP'nin kendi sitesinden sürücüleri kendiniz elle yükleyin. Şu anda yapıyor olduğunuz gibi. Böylece en güncel sürüme ulaşmış olursunuz.

Bu arada, sadece kart okuyucu sürücüsünü kurmadınız umarım. :)

@Agresifrhyme attığınız fotoğraf üzerinden konuşacağım.
3 adet kart okuyucusu sürücüsü var. Ancak tarihlerine bakarsanız, en alttakinin daha güncel olduğunu göreceksiniz. (üstteki ikisi 2016, alttaki 2017.)
En güncel olanı kurmanız yeterli. Üçünü de kurmanıza gerek yok.

Windows Update de yapsanız, aygıt yöneticisinden de güncelleseniz, formattan sonra HP'nin kendi sitesinden sürücüleri kendiniz elle yükleyin. Şu anda yapıyor olduğunuz gibi. Böylece en güncel sürüme ulaşmış olursunuz.

Bu arada, sadece kart okuyucu sürücüsünü kurmadınız umarım. :)

Hocam çok açıklayıcı şekilde anlatmışsınız çok teşekkür ederim tekrardan. Resmi örnek olarak atmıştım bütün kategorileri yükleyeceğim. Ağ, grafik, hard disk vs. bir Driver'ın her sürümünü boşyere kurmak istemedim sonra PC kasabilir falan diye :D

Yeni konular

Geri
Yukarı