Çözüldü HP bilgisayara formattan sonra hoparlörden az ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben HP laptopuma Windows 10 format attım fakat formattan sonra sesi 100'e getirsem de orta düzeyde bir ses geliyor. Gerçekten sesi fullemediğim sürece zorla duyuyorum videoların sesini. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hocam şunu indirip kurun. Ardından sonucu yazabilir mısınız?
Diğer sürücülerinizi de burada bulabilirsiniz. Linki de buradan aldım;

Çözüm
Emin misin? Bence emin değilsin hatta bilmiyorsun. Olay sadece ses kartıyla ilgili değil. Eğer dahili grafik birimi olan işlemcinin driverini yüklenmezse 10 tane de ses sürücüsü yüklese farketmez.
Hocam R5 M430'un driverini kurmuştum bu siteden. Başka bir şey mi seçeceğim kusuruma bakmayın cahilim biraz bu konularda.
İşlemci modelini yazarsanız tam size uygun driver linkini atiym problem düzelsin hocam.

Emin misin? Bence emin değilsin hatta bilmiyorsun. Olay sadece ses kartıyla ilgili değil. Eğer dahili grafik birimi olan işlemcinin driverini yüklenmezse 10 tane de ses sürücüsü yüklese fark etmez.

İşlemci modelini yazarsanız tam size uygun driver linkini atiym problem düzelsin hocam.

AMD dört çekirdekli A8-7410 APU modeli bu hocam.

Şimdi deneyeceğim hocam.

Hocam çok teşekkür ederim. Attığınız linki yüklemeden önce sadece hoparlör yazıyordu şu anda bu şekilde oldu. Ama ses daha %30ken bile gayet net ve eski hali gibi sağ olun. Mesaj yazıp yardımcı olmaya çalışan herkesten Allah razı olsun çok teşekkürler.
ses çözüldü.png

Emin misin? Bence emin değilsin hatta bilmiyorsun. Olay sadece ses kartıyla ilgili değil. Eğer dahili grafik birimi olan işlemcinin driverini yüklenmezse 10 tane de ses sürücüsü yüklese farketmez.

Çözümü gördün mü ? Bilmiyoruz evet (!) Grafik kartındaki ses sürücüleri HDMI vb. şeyler üzerinden ses aktarmak için var.

Yeni konular

Geri
Yukarı