HP Compaq CQ58 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ege Dikicier

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle bende hp compaq cq58 modelde bir dizustu pc var. Bu pcnın ekran kartı ramı ve işlemcısı bana yetmiyor. Ben bu pcnın işlemcisini ekran kartını ve ramını yenı toplayabılır mıyım?

Toplarsam kac tl olur? Benım kendı standartlarımda bır işlemci ekran kartı ve ram var. Sız önerirsenız sevınırım.

Önemli not : en fazla 1000 tl bütcem var. Ayrıca pcmın sistem özellıklerını yazayım. Anakart modelını bılmıyorum. Nerden öğrenebılırım oyle daha rahat toplayabılırım.

Bir sorum daha var. Eğer değiştirirsem verdıgım paraya değer mı? Yanı performans artar mı? Ben bir oyuncuyum. Oyunlar göz bebegım. Yanı cogu oyunu kaldırması gereklı pcmın eğer değiştirsem kaldırırı mı?

Fazla performans gösterır mı yoksa almaya değmez bıle mı?

Sistem Özellıkerım:
  • işlemci AMD E1-1200 APU with Radeon HD Grapics 1.40 ghz
  • 2 gb ram
  • Ekran kartı AMD Radeon HD 7310 Graphics 1 Gb

Bu bilgisayarla bir şey olmaz. Zaten ekran kartını da değişmez. Biraz daha para biriktirip güzel bir masaüstü bilgisayar topla kendine.

Teşekkürler cevap attığınız için. Sonradan araştırma ile anladım. 1.5 yıl beklemem gerekecek sağlam bir PC toplamam için. :) Forumda yeniyım konu kilit falan varsa konuyu kitleyin sorum kalmadı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı