HP DeskJet 1050a J410 series kartuş patlaması

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde HP DeskJet 1050a J410 series yazıcı var ancak birkaç sorun ile karşı karşıyayım. İlk sorun 2 adet kablo gerekiyor ancak daha önce yazıcı ile ilgili bir deneyimim olmadığı için kablolar hakkında desteğe ihtiyacım var. Girişlerin resimlerini buraya atacağım ve sizde ona göre beni bir linke yönlendirin. 2.olarak kartuşun girdiği yerde kartuş patlamış. Her iki sorunun resmini de atacağım. Desteğiniz bekliyorum. Bu yazıcı çalışır mı?

Dosya Ekleri

• 1639777198700.jpg
    1639777198700.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 78
  • 1639777198704.jpg
    1639777198704.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 73
Arkadaşlar elimde HP DeskJet 1050a J410 series yazıcı var ancak birkaç sorun ile karşı karşıyayım. İlk sorun 2 adet kablo gerekiyor ancak daha önce yazıcı ile ilgili bir deneyimim olmadığı için kablolar hakkında desteğe ihtiyacım var. Girişlerin resimlerini buraya atacağım ve sizde ona göre beni bir linke yönlendirin. 2.olarak kartuşun girdiği yerde kartuş patlamış. Her iki sorunun resmini de atacağım. Desteğiniz bekliyorum. Bu yazıcı çalışır mı?
Hocam aynısından bende de var. Kartuşu kurudu ise kendisinden fazla fiyat çıkartıyorlar. Ancak kartuş çalışabilir ise doldurup kullanın derim.

Soldaki kısma Dark DK CB USB2PRNL150 USB 2 1,5m Printer ve Data Yazıcı Kablosu (B-Tip) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürünü alıp, USB'yi de bilgisayara bağlıyorsunuz. Sağdaki soketi ilk defa gördüm fakat fotoğrafta kaç amper geçtiği yazıyor oradan, yazıcının güç kablosu olsa gerek. Kutusundan çıkmıştır o kablo. 2. fotoğrafta bir sorun göremedim. Tepedeki mürekkep lekesinden bahsediyorsanız ondan bir şey olmaz.

Teşekkür ederim hocam.
Hocam aynısından bende de var. Kartuşu kurudu ise kendisinden fazla fiyat çıkartıyorlar. Ancak kartuş çalışabilir ise doldurup kullanın derim.

Bilgi için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı