Çözüldü HP DeskJet 2723 yazıcı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. All-in-One HP DeskJet 2723 yazıcıya sahibim. Bundan yaklaışık 6 ay önce Windows 7 ile sorunsuz kullanyordum. (HP easystart vardı.) 2 ay önce falan Windows 10'a geçtim. Ama çalışmıyor. HP Smart ile denedim çalışmadı, HP easystart yüklemeye çalıştım olmadı aygıtlar&yazıcılar'dan kaldırıp tekrar yükledim olmadı. Aygıtlar&Yazıcı'dan manuel olarak bağlamaya çalıştım olmadı. Aygıt yöneticisinden sildim olmadı. Bugün HP Smart ile kablosuz olarak denemeye çalıştım aygıta ulaşılamadı diyor. Sonra kablosuz seçtim gene aynı hatayı verdi. Ne yapmalıyım?

-Yazıcı çalışıyor.
-Wi-Fi ışığı yanıp sönüyor.

Not: Şu an Windows 11'deyim ama çalışmamasının sebebi bence o değil çünkü Windows 10'da da aynıydı.
@Enes3078

Son düzenleyen: Moderatör:
1634582771541.png

1634582849376.png

1. link.

@Enes3078 ikisi de olmadı.

Son düzenleme:
Dilerseniz TeamViewer üzerinden bağlanıp bir kontrol gerçekleştirebilirim. Saat 20.00'de buradan bana yazarsınız müsait olup olmadığım konusunda, gördüğüm an müsaitsem sizden ID ve parolayı isterim.

@Enes3078 Hocam şu anda müsait misiniz?

Şunu fark ettim, yazıcı USB kablosunu takınca USB aygıtı tanınmadı hatası veriyor. 3 tane önde ve 3 tane arkadaki girişlerden denedim.
Saat: 17.46
Eski Brother yazıcımdan kalan şeffaf kabloyu deneyecğim.
hata.png

Son düzenleme:
O halde farklı kabloyla deneyin ve tekrar sonucu bildirin. Merak ettim sonucu :)

Aygıt tanınmadı yazısı gitti ama yine HP Smart'ta bulmuyor. Kendim ayarlardan ekledim gene çalışmıyor. Bir belge kopyalamaya çalıştım yazıcı üstünden olmadı. Info tuşuna bastım çalışmadı. Wi-Fi+ınfo yaptım gene çalışmadı. Garantiye mi göndersem?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı