Çözüldü HP DeskJet 3700 series yazıcı A5 kağıdına renkli yazmayı destekliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba soru açık. A5 kağıdı koyup renkli olarak yazdırabiliyor muyuz? Ürün hakkında bilginizle aydınlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• c05553372.png
    c05553372.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Evet, elbette yazdırabilirsiniz. Yazıcı renkli yazdırmayı ve A5'i destekliyor. Çift kartuş var ve birisi siyah diğeri de renkli mürekkep kartuşu. Alınmasını çok önermiyorum zira kartuşları çok pahalı yine de almak isterseniz sizin kararınız.

Evet, elbette yazdırabilirsiniz. Yazıcı renkli yazdırmayı ve A5'i destekliyor. Çift kartuş var ve birisi siyah diğeri de renkli mürekkep kartuşu. Alınmasını çok önermiyorum zira kartuşları çok pahalı yine de almak isterseniz sizin kararınız.

Çözüm

Satın almayacağım hocam. Bir arkadaşımda mevcut, işlerimi halletmek için ödünç kullanacağım. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

Hocam merhaba. Konu için tekrar rahatsız ediyorum ama, bilginiz varsa A5, 120gr ölçüde kağıt koyuyorum hata veriyor. 120gr olduğu için biraz kalın ama sıkıntı olmamalı diye düşünüyorum. Sanki normal A5 olsa çıkaracak ancak dokulu 120gr olunca hata veriyor. Herhangi bir ayarı var mıdır? İlk kağıdı koyduğumda, kağıdı çekti ama yazmadı arada kaldı. Kendi elimle kağıdı geri çekip aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı