HP Dizüstü bilgisayardan gelen cızırtı sesi

lukianos

Hectopat
Bilgisayar daha yeni marka ve modeli: HP Pavilion 15-CS2017NT. Bilgisayardan tiz bir ses geliyor etraf çok sessizken duyuluyor ve beni rahatsız ediyor. Gördüğüm kadarıyla HP laptoplarda kronik bir problem. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bendede hp var. Genellikle aşırı ısınma sonrası fandan geliyordur. Fanı değiştirmen pek bir şey değiştirmeyecektir. Sen en iyisi bilgisayarı yamuk tutki alttan hava akışı iyi olsun.

Bendede hp var. Genellikle aşırı ısınma sonrası fandan geliyordur. Fanı değiştirmen pek bir şey değiştirmeyecektir. Sen en iyisi bilgisayarı yamuk tutki alttan hava akışı iyi olsun.
Fandan geldiğini düşünmüyorum çünkü bilgisayar açılır açılmaz bu ses geliyor ve bilgisayarı yoracak işler yapmıyorum sadece tarayıcıyı kullanıp, film izliyorum işlemci sıcaklığı da 30°-40° arası oluyor genelde. Bir forumda da bilgisayarın bu sayede pili iyileştirdiğini ve bu sesin biostan kapatılabileceği yazıyor. Bana mantıklı geldi olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı