HP Elitebook Folio 1040 G3 BIOS Güncelleme Sonrası Açılmaması

Asalet65

Hectopat
Daha fazla  
BIOSgüncellemesinden sonra açılmadı, dump dosyasını bulamadım. Bilgisayar açılıp açılıp kapanıyor. Kurtarmasını yapmayı denedim olmadı, BIOS güncellemesi yapılmaması gerekiyormuş. Yardım edebilecek bir var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biosa hiç giremiyoruz , bunun bios update edilmemesi gerekiyormuş. Ürün demo olarak geçiyor kimse de bilmiyor , bunu birisi hediye olarak bana verdi. Hangi aşamada kapandı bilmiyorum son sürüm olarak yüklemeyi denemiş , bilgisayar ekranı gelmiyor kendi kendine reset atıyor

Yani makina bozulduktan sonra sana verildi.
Demo diyerek kastettiğin şeyi anlamadım.

Normal şartlarda BIOS update yapılmasında sıkıntı olmaz, olsa zaten yayınlanmaz.

BIOS için birşey öneremem, zaten açık yerler var ama sorun RAM kaynaklı da olabilir. RAMleri tek başlarına her slotta dene.

bu tanıtım amaçlı teşir ürünü gibi ama demo diyorlar. Yurt dışından gelme buralarda hiç yok.

Arkasında ise Quanta Bellagio Y0F diyor fakat bilgisayar hp elitebook 1040 g3 bilgisayar çok çözemedim , ram e gelince ise ram gömülü anakarta , mesela bios çipleri de gömülü değil , dual bios ve ikisi de takılıp çıkartılabilir bir şekilde

Dün bilgisayarı dağıttım anakartın üstünde ne olduğunu buldum.

Model : Y0F olarak geçiyor ortasın da büyük yazı sağ köşede ise

DA0Y0FMBAH0 rev: H olarak geçiyor bunları buldum bu şekilde aratma yaptım oda olmadı anakart quanta olarak geçiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı