HP G160 sahte mi?

Angarya_messi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa 15
İ5-1135G7
8GB Onboard + 8GB DDR4 3200Mhz CRUCİAL Ram
Mx-350
İntel 670P 512Gb NVMe SSD
Seagate 320gb Sata HDD
Meslek
Öğrenci
Aceleyle bir mouse lazımdı bende önüme çıkan ilk fiyatı uygun fareyi aldım fakat ya orijinal değil ya da başka bir iş var.
Bu mouse hakkında bir bilgisi olan var mı?

Adsız.png

Hocam emin değilsen iade et geç. Uğraşmaya değmez. Birazcık paraya kıyıp kaliteli bir şey almanı tavsiye ederim.

İade edeceğim fakat emin olamadım satıcıda bayağı laubali konuşuyor.

Kimse yoğurdum ekşi demez :) aynı satıcıdan satın alan kişilerin yorumları varsa onları inceleyin.

Replika veya çakma diyen kimse yok herkes 5 yıldız verip geçmiş.

Aynı satıcıdan mı satın almış hepsi?

Evet benim aldığım satıcıya 11 kişi yorum yapmış 9 tanesi düz 5 verip geçmiş 1 tanesi "oğluma aldım HP kalitesi tartışılmaz." yazmış. Bir diğeride aynı şekilde övmüş fareyi. Acaba aldıkları ürünün Çin'de üretildiğinin farkında mı? 😀

Ürünün HP Türkiye Garantisi varsa, garanti sorgulamada çıkması gerekir. Ama distribütör garantiliyse çıkmayabilir.

Evet benim aldığım satıcıya 11 kişi yorum yapmış 9 tanesi düz 5 verip geçmiş 1 tanesi "oğluma aldım HP kalitesi tartışılmaz." yazmış. Bir diğeride aynı şekilde övmüş fareyi. Acaba aldıkları ürünün Çin'de üretildiğinin farkında mı? 😀
Çin'de üretilmesi kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Çin istenilen kaliteyi üretir. Yeter ki paradan haber verilsin. Eğer 11 kişi de memnunsa sıkıntı çıkma olasılığı düşük görünüyor. Çünkü her türlü biri takıntılı çıkardı diye düşünüyorum.

İçinin rahat etmesini istiyorsan HP Müşteri Hizmetlerini ara. 444 8121
Ürünün seri numarasıyla sorgulat, eğer orijinal değilse iade edersin.

Çin'de üretilmesi kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Çin istenilen kaliteyi üretir. Yeter ki paradan haber verilsin. Eğer 11 kişi de memnunsa sıkıntı çıkma olasılığı düşük görünüyor. Çünkü her türlü biri takıntılı çıkardı diye düşünüyorum.

Haklısınız fakat satıcının bu kadar rahat olması moralimi bozdu, en azından "distribütör garantilidir bir sorun olduğunda bize ulaşabilirsiniz" tarzı bir şey yazması bile yeterliydi benim için.

Geri
Yukarı