HP G6-2305st Sürücüleri

ugrbck

Hectopat
Arkadaşlar 2-3 gün önce HP G6- 2305st laptop aldım. daha önce hiç laptop kullanmadım tecrübem yok bu yüzden. Ekran kartı driverımı güncellemek istiyorum ama yapamadım.

Sistemde bir onboard birde normal kart var

• Intel HD Graphics 4000
  • ve Amd radeon hd 7670

Intel'i zaten güncelleyemedım bir türlü bulamadım amd olanı da internetten buldum driver yükledim ama masaüstünde CCC çalıştırırken hata veriyor.
sistemin win8 64 bit uygun driverları bulmama yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Hocam yine yardımıma gelmişsin çok teşekkür ederim sana ama şey diyeceğim driverları kaldır demişsin de öyle bir şey olmuyor ya da ben bulamadım. Format atsam da zaten sistem kendini kurduğu için driver falan yüklüyor kendinden. Kaldırma işini bulamadım tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yine yardımıma gelmişsin çok teşekkür ederim sana ama şey diyeceğim driverları kaldır demişsin de öyle bir şey olmuyor ya da ben bulamadım. Format atsam da zaten sistem kendini kurduğu için driver falan yüklüyor kendinden. Kaldırma işini bulamadım tam.
Format attıkdan sonra microsofttan yükleme işlemi zararsız, siz dediklerimi yapın.
Herşey yüklendiğin de Aida64 ile Open GL kısmının resmini atarsan % kaça kadar dolmuş görelim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı