HP G62 A65 Hakintosh vs MacBook Pro Core 2 Duo

Barış Bahadır

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar merhabalar, sabahtan beri Mac OS yüklemeye çalışıyorum sonunda da başardım aslında. Ümidim şuydu ki, bir Mac almadan XCode ile iPhone programlama yapmak. Recep Baltaş'ın Mac OS kurulumları çok faydalı oldu aslında. Technopat ekibine çok teşekkürler fakat internet sorunlu ve ekran kartı sorunlu oluyordu. Sizce bir USB wifi adaptörü alıp laptopa Mac OS'la devam mı etmek yoksa Core 2 Duo işlemcili bir MacBook Pro ile takas etmemi mi önerirsiniz?

Kendi ürünümü de o takas ürününü de sahibinden.com'a koydum, sizden isteğim bana hangisiyle devam etmemi önerirsiniz?

Kendi ürünüm: ÇİZİLMEZ YÜZEYİYLE OYUN CANAVARI - LİSANSLI WINDOWS 10 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 227368275 (macos 'da wifi ve ekran kartı desteklenmeyen)
Takas yapmayı düşündüğüm ürün: Air takaslı MacBook Pro - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 226334538

İlginiz için şimdiden teşekkürler, yanıtlarınızı merakla bekliyor olacağım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı