HP G62-b16st Ekran kartı Çip Arızası

Palovagonn

Hectopat
Daha fazla  
Recep bey benim laptopum HP-G62-b16st ekran kartı çipi arızalandı ATI_hd 5470 bunun tamiri 150-250tl arasında oldugunu ögrendim ve yaptırmayı düşünüyorum. Sizce yaptırdıkdan sonra ne zamana kadar sıkıntı vermeden çalışır veya ne zaman sıkıntı yaratır tekrar yardımcı olabilir misiniz?@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu lanet bilgisayar sende de mi var ? Hiç değmez yaptırmaya. Kışın soba diye kullanıyorum.

Hiç sorma kardeşim durduk yere ortada bir şey yokken arıza çıkarttı cok kararsız kaldım ve satmakta buldum çareyi oyunla işi olmayan birisine satıp tekrar pc alacagım kendime :confused:

Benim bilgisayar açılmıyor bile. İlk açılışta simsiyah ekran çıkıyor. Isıtıp açabiliyorum.

Benim bilgisayar açılmıyor bile. İlk açılışta simsiyah ekran çıkıyor. Isıtıp açabiliyorum.

Benimki de açılmıyordu ama güvenli modda çalıştırıp ATİ'nin ekran kartı driverini kaldırıp ve sürücüsünü sildiğin zaman İntel HD Graphics olan ekran kartı ile açılıyor. Eger sıkıntın böyle bir şeyse umarım olur. Denemeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı