HP G62 bataryasız kullanılır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. HP G62 bilgisayarım sürekli kendiliğinden kapandığından dolayı sorunun batarya da olduğunu düşünüyorum. Acaba bilgisayarımı bataryasız kullansam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bataryası öldüğü için laptopu bataryasız olarak kullanabilirsin, ben kullanıyorum. Sadece ani elektrik kesintilerinde bir ihtimal sorun çıkabilir. Windows, batarya kaynaklı laptopu kapatıyor ise güç seçeneklerindeki pil ayarlarını ''Hiçbir şey yapma'' olarak ayarlamayı deneyin.

Olur ama elektrik gittiğinde sorun yaşayabilirsin, veya birisi kabloya takılıp yanlışlıkla çekerse vb.
Peki ben bunun kapanmasını nasıl önleyebilirim ? Sürekli kapanıyor bilgisayar.

Bataryası öldüğü için laptopu bataryasız olarak kullanabilirsin, ben kullanıyorum. Sadece ani elektrik kesintilerinde bir ihtimal sorun çıkabilir. Windows, batarya kaynaklı laptopu kapatıyor ise güç seçeneklerindeki pil ayarlarını ''Hiçbir zaman'' olarak ayarlamayı deneyin.
Peki ben bunun sürekli kapanmasını nasıl önleyebilirim ?

Peki ben bunun kapanmasını nasıl önleyebilirim ? Sürekli kapanıyor bilgisayar.

Peki ben bunun sürekli kapanmasını nasıl önleyebilirim ?
Ölü batarya kendi kendine bir saniyeliğine sarj ediyormuş gibi olduğunda Windows kendisini ''Hazırda beklet'' moduna alıyordu. Güç seçeneklerinden seçili planın pil ayarlarının hepsini ''Hiçbir şey yapma'' olarak ayarlayın, düzelir.

1656850843605.png

Yeni konular

Geri
Yukarı