HP garanti süresi bitmiş laptop kabul eder mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle benim laptopum var HP Pavilion Gaming 15 serisinden ama garanti süresi bitmiş. Laptopun arızası var ve ben kendim düzeltmeye çalıştım ve çok iç açıcı şeyler olmadı. Laptopun kapağını kapatamadım vidalar içine girmiyor ve o kısımları bantlayıp servise götürsem servis kabul eder mi? Veya ek ücret alınır mı?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle benim laptopum var HP Pavilion Gaming 15 serisinden ama garanti süresi bitmiş. Laptopun arızası var ve ben kendim düzeltmeye çalıştım ve çok iç açıcı şeyler olmadı. Laptopun kapağını kapatamadım vidalar içine girmiyor ve o kısımları bantlayıp servise götürsem servis kabul eder mi? Veya ek ücret alınır mı?
Arızası nedir ve ne işlemler uyguladınız? Büyük ihtimal ile vidaları sıyırdınız.

Bir vida anakarın arkasına düştü ve capslock tuşunun 5 kere yavaş ardından 3 kere hızlı yanma hata kodu bir sorunu vardı. Ama artık laptop hiç açılmıyor. Kapak geri takılırken 3 vidası takılmıyor çünkü boşluk gözükmüyor. Bende siyah bant ile bantladım kapamak için
Ek ücret zaten alacak garanti bittiği için ve evet servisler ilk 5 yıl kabul etmek tamir etmek zorunda.
Hocam peki en fazla maliyet 1000tl yi geçer mi ortalamanın bir üstü olan bir arıza ihtimalinde?

Geri
Yukarı