HP, HyperX’i 425 Milyon Dolara Satın Aldı

Aslında çok iyi bir hamle, zira HP birçok alanda ürün sunan firma ve bazı ürünleri gerçekten ortalamanın altında. Haliyle HyperX sayesinde daha kaliteli ürünler ve en azından sağlam ürünler ortaya çıkarabilir. Tabii bu benim görüşüm, birçok kişi HP'ye karşı önyargılı ama ben değilim. Markanın ürünlerini de zamanında deneyimledim.

Aslında çok iyi bir hamle, zira HP birçok alanda ürün sunan firma ve bazı ürünleri gerçekten ortalamanın altında. Haliyle HyperX sayesinde daha kaliteli ürünler ve en azından sağlam ürünler ortaya çıkarabilir. Tabii bu benim görüşüm, birçok kişi HP'ye karşı önyargılı ama ben değilim. Markanın ürünlerini de zamanında deneyimledim.

Önyargım yok. Ama şu çıkarık 8470p emektar PC açıldığı an mavi ekran veriyordu. Omen ile HyperX yan yana gelince güzel olacak eminim. Kingston bir tane daha çıkarır bence.

Beyler şimdiden söyleyeyim ısı geçirmez eldiven fiyatları tavan yapacak! Mouse'unuzu minimum 70 derece sıcaklıkta kullanacaksınız (!)

HP'nin ingilizcedeki sözlük anlamı = high temperature (!)
Cidden öyle olmasını bekliyorum aslında, HP'nin 15 serisi ve g serisi laptopları çok fazla ısınıyordu. Benim eski notebookum 100'C görmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı