HP i5 9300H laptop alınır mı?

By Sezer

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, üniversite için yeni bir laptop almam gerek ama burada fiyatlar çok uçuk .Amazon.com dam bir bilgisayar beğendim. Vergi dahil 700 küsur dolar da anlayan arkadaşlar bakabilir mi? Bildiğiniz kronik sorunları falan var mı? Bir de kullanacağım programlar AutoCAD Solid ve bazı Adobe programları, oyun da oynanır mı bunla? Şimdiden teşekkürler 😊

Dosya Ekleri

• 62FC09DD-7E25-426C-ABBA-E4F6B864C276.png
    62FC09DD-7E25-426C-ABBA-E4F6B864C276.png
    309 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba, üniversite için yeni bir laptop almam gerek ama burada fiyatlar çok uçuk .Amazon.com dam bir bilgisayar beğendim. Vergi dahil 700 küsur dolar da anlayan arkadaşlar bakabilir mi? Bildiğiniz kronik sorunları falan var mı? Bir de kullanacağım programlar AutoCAD Solid ve bazı Adobe programları, oyun da oynanır mı bunla? Şimdiden teşekkürler 😊

Evet oyun oynatır. Ama Cyberpunk gibi yeni nesil oyunları oynamayı bekleme 30 40 FPS Low ayarlarda anca oynarsın. İşlemci AutoCAD ve Adobe'de sıkıntı çıkarmaz. HP Gaming 15 serisinde menteşe problemini birkaç yerde okudum onu söylemek isterim. 5 6 ay sonra menteşe problemini yaşayan birçok insan var. Onun dışında güzel laptop hayırlı olsun.

Vergi dahil olduğu nerede yazıyor? Eğer dahilse cihaz 5000 lira ve bu imkansız.
Sağ alt köşede fiyatın yanında shipping yazıyor o kısım yanılmıyorsam vergi ve gümrük için depozito oluyor
Evet oyun oynatır. Ama Cyberpunk gibi yeni nesil oyunları oynamayı bekleme 30 40 FPS Low ayarlarda anca oynarsın. İşlemci AutoCAD ve Adobe'de sıkıntı çıkarmaz. HP Gaming 15 serisinde menteşe problemini birkaç yerde okudum onu söylemek isterim. 5 6 ay sonra menteşe problemini yaşayan birçok insan var. Onun dışında güzel laptop hayırlı olsun.
o oyun değil de benım oynamak istediğim oyunlar ets 2 oynatırsa gta 5 far cry o tarz birde Menteşe sorunu çok can sıkar mı ?

Arastirmalarima gore 10300H ve 9300H arasinda cok buyuk bir performans farki yok. 😀
GTX 1650 cogu oyunu yuksekte 30+ FPS oynatiyor. Bence alinabilir. Ama fiyatini tam anlamadim. Vergi, kargo dahil fiyati Kac TL?

Alınır.
Yağ gibide oyun oynatır.
Yalnız istiyosanız 8 GB RAM'ı 16 GB'ye çıkartın 8 GB RAM sıkıntı çıkartabilir.
Dostum hangi oyunları y
Sağ alt köşede fiyatın yanında shipping yazıyor o kısım yanılmıyorsam vergi ve gümrük için depozito oluyor

o oyun değil de benım oynamak istediğim oyunlar ets 2 oynatırsa gta 5 far cry o tarz birde Menteşe sorunu çok can sıkar mı ?
Rahat oynatır o oyunları. Dediğim gibi menteşe sorununu nette biraz araştır. Çünkü gaming 15 serisi yeni ve eski diye ikiye ayrılıyor. Laptop kodunu girerek gerekli bilgileri edinirsin dostum.

Hepiniz sağ olun yardım için
Arkadaşlar birde şöyle birşey var bunun fiyatı biraz daha tuzlu ışıklı mışıklı 😄 bunu almak için yazın çalışmam gerek sizce değer mi ?

Dosya Ekleri

• 7EAD9EFE-742A-4464-86A1-804FBDBA8DD5.png
    7EAD9EFE-742A-4464-86A1-804FBDBA8DD5.png
    548 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Hepiniz sağ olun yardım için.
Arkadaşlar bir de şöyle bir şey var bunun fiyatı biraz daha tuzlu ışıklı mışıklı 😄 bunu almak için yazın çalışmam gerek sizce değer mi?

Çok mükemmel bir laptop kesinlikle HP'den daha iyi.
Eğer alabiliyorsanız bu bilgisayarı alın.
Aynısı türkiyedede var eğer gümrükle falan uğraşmak istemiyorsanız Türkiye'den alın bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı