HP laptop BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

Serefsyy081

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben BIOS'umu güncellemek istiyorum. Bunun için HP'nin sitesinden güncel BIOS exesini indiriyorum. Fakat her kurulumu yaptıktan sonra yeniden başlata basınca PC yeniden başlatılıyor ve görüntüde attığım ekran gelmeden bilgisayar açılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• win-ss-update-bios-apply-update.gif
    win-ss-update-bios-apply-update.gif
    23 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, ben BIOS'umu güncellemek istiyorum. Bunun için HP'nin sitesinden güncel BIOS exesini indiriyorum. Fakat her kurulumu yaptıktan sonra yeniden başlata basınca PC yeniden başlatılıyor ve görüntüde attığım ekran gelmeden bilgisayar açılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Kanka başka bir bilgisayardan sürümünü indir ama flash boş kalsın. BIOS tuşuna bas. Advanced'e gir. Boost menüden flash seç, kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka başka bir bilgisayardan sürümünü indir ama flash boş kalsın BIOS tuşuna bas advenceye gir Boost menüden flash seç kur.

Bu şekil de BIOS güncellemesi yapılmaz.

Siz kendi bilgisayarınıza uygun olan BIOS indirdiğinize emin misiniz?

HP Support asistanı indir oradan kendisi bulup indiriyor.

Hocam HP Support ile denedim az önce butonlar falan çalışmıyor. Güncelleştir diyorum bir şey olmuyor.

Ne gibi bir yönerge hocam?

Hocam girdim boot Menu'ye flash diski en üste falan çektim gene olmadı.

Hocam Ona BIOS Güncel İnidr ama flhasda bir şey olmasın Sonra Boot menuye gir flasha tıkla kur

Yeni konular

Geri
Yukarı