HP laptop BIOS sürümü nasıl düşürülür?

samet60

Hectopat
Merhaba HP 7200U 8 GB RAM AMD Radeon 520 özellikli laptop kullanmaktayım. BIOS'u güncellemeden önce işlemci yükteyken işlemci hızı 3.8 GHz çıkarken BIOS'u güncelledikten sonra işlemci yük altındayken 2.48 GHz sabit kalıyor. İşlemci sıcaklığı 70-75 derece (Power takılı). BIOS sürümünü bu yüzden düşürmek istiyorum. Nasıl düşürebilirim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğim rehberden nasıl güncelleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linkten de gerekli driverları indirip devam edin.

Güncellemek istemiyorum BIOS sürümünü düşürmek istiyorum
Kankam BIOS değeriniz F. 52 sürümü ise o sürümde sorunlar yok diye biliyorum benim F. 51 sürümünde bende sizin aldığınız sorunları yaşıyordum F. 52 ile çözüldü 444 81 21'di herhalde HP destek numarası oradan yardım ederler size.

Hatta sana şöyle söyleyim benim BIOS sürümümde yük altındayken F. 51 sürümünde işlemcim 80 derece altına inmiyordu sonradan F. 52 sürümü ile 70 üstüne çıkmıyor termal Macun'da yaptım.
Suanki bios sürümü F.65 düşürebilirsem F.52' ye düşürmek istiyorum kanka mesajını gec farkettim kusura bakma

Son düzenleme:
Güncellemek istemiyorum BIOS sürümünü düşürmek istiyorum

Suanki bios sürümü F.65 düşürebilirsem F.52' ye düşürmek istiyorum kanka mesajını gec farkettim kusura bakma
Dostum benim, anlattıklarımın yeni veya eski sürüm ayrımı yok. Eski sürümü indir ve USB’ye at. Rehberdekileri uygula ve BIOS’un eski sürüm olsun. Neden anlaşılmıyorum anlamıyorum...

Merhaba HP 7200U 8 GB RAM AMD Radeon 520 özellikli laptop kullanmaktayım. BIOS'u güncellemeden önce işlemci yükteyken işlemci hızı 3.8 GHz çıkarken BIOS'u güncelledikten sonra işlemci yük altındayken 2.48 GHz sabit kalıyor. İşlemci sıcaklığı 70-75 derece (Power takılı). BIOS sürümünü bu yüzden düşürmek istiyorum. Nasıl düşürebilirim sizce?
Aynı sorun şu an bendede var farklı bir bilgisayarda. Yük altında 2.40 GHz'i asla geçmiyor ve çok yavaş çalışıyor. Sürümü de düşüremiyorum, çöüzümünü bulabildiniz mi? 4 yıl olmuş gerçi ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı