HP laptop sürücü güncelleme

SCAR_H

Decapat
Yer
İstanbul
Aldığım ürünün seri numarasını yazdım görseldeki sürücüleri gösterdi. HP Support assistant adlı uygulama ile otomatik yükleyebilirsiniz diyor ama olmuyor. Manuel olarak bunları yüklemek yeterli olur mu? Hepsini yükledikten sonra işlemci ve ekran kartının driverini kendi sitesinden tekrar güncellemek gerekir mi?

Screenshot_20230205_235002_Chrome.jpg

Lenovo da W11 ile kendi drivelerini Windows update ile kendisi yüklüyor Lenovo sitesinden manuel hiç bir driver yüklemedim.

Lenovo da W11 ile kendi drivelerini Windows update ile kendisi yüklüyor Lenovo sitesinden manuel hiç bir driver yüklemedim.
Windows güncellemelerini yaptım daha sonra ekran kararmalari oldu. Uygulama sadece 1 driver güncellemesi gösteriyor, belki manuel güncellemeler zaten inmiştir diye manuel yapmak istemiyorum.

Windows güncellemelerini yaptım daha sonra ekran kararmalari oldu. Uygulama sadece 1 driver güncellemesi gösteriyor, belki manuel güncellemeler zaten inmiştir diye manuel yapmak istemiyorum.

Windows Update'nin kurduğu sürücüler eski. HP'nin verdiği sürücülerinde bazıları eski. İnternetten donanım kimliği ile aratarak manuel kurmanız daha yararlı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı