Çözüldü HP LE1711 Input not Support hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yigit Efe Sirin

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, hemen konuya gireceğim bilgisayarda çözünürlük problemi var. Monitörün markası HP LE1711. Güvenli bölgede önerilen ayarlarda çalışıyor fakat normal açılınca bu hatayı veriyor. Input not Support çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Herkese selam, hemen konuya gireceğim bilgisayarda çözünürlük problemi var. Monitörün markası HP'le1711. Güvenli bölgede önerilen ayarlarda çalışıyor fakat normal açılınca bu hatayı veriyor. Input not Support çözümünü bilen var mı?

Arkadaşlar çözdüm fakat biraz uzun sürdü. İlk başta başka bir bilgisayara o harddiski takıp bir uygulamadan sıfırladım, temiz kurulum yaptım.
Herkese selam, hemen konuya gireceğim bilgisayarda çözünürlük problemi var. Monitörün markası HP'le1711. Güvenli bölgede önerilen ayarlarda çalışıyor fakat normal açılınca bu hatayı veriyor. Input not Support çözümünü bilen var mı?

Arkadaşlar çözdüm fakat biraz uzun sürdü. İlk başta başka bir bilgisayara o harddiski takıp bir uygulamadan sıfırladım, temiz kurulum yaptım.

Çözüm

Geri
Yukarı