HP Omen 017 laptopa 240 Hz monitör bağlamak

kenkaneki1

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Msi Mag251rx
Laptop ın ve monitörün bağlantı çıkışlarını aşağıya ekledim, RTX 3060 ekran kartıyla nasıl bir kablo kullanmam gerekir?
Laptop;
Harici bağlantı noktaları: 1 USB4 type-c® 40 Gbps veri aktarım hızı (DisplayPort 1.4, HP uyku ve şarj) ile Thunderbolt 4; 1 superspeed USB type-a 5 Gbps veri aktarım hızı (HP uyku ve şarj); 2 superspeed USB type-a 5 Gbps veri aktarım hızı; 1 mini DisplayPort; 1 HDMI 2.1

Monitör.
HDMI2
HDMI version2
DisplayPort1
DisplayPort version1.2a
USB Type C (DisplayPort Alternate)1
DVINA
D-SubNA
Mic-inNA
Headphone-out1
Audio ComboNA
USB 2.0 Type A3
USB 2.0 Type B1

NVIDIA denetim masasını açıp PhysX sekmesinden bir görüntü atar mısınız?

eve geçtiğim gibi atarım, tam olarak neye bakıcaksınız?

Almam gereken kablo öneriniz var mı? ve g sync açabilir miyim?
Fotoğrafı attığınızda söylerim, öğrenmiş olursunuz.

attım hocam

Dosya Ekleri

• asd.png
    asd.png
    43,5 KB · Görüntüleme: 26

Bakın hocam burada RTX ekran kartınıza bağlı olan görüntü çıkışlarını görüyorsunuz. Baktığımız zaman HDMI ile DisplayPort'un RTX kartımıza bağlı olduğunu görüyoruz, bu yüzden isterseniz HDMI isterseniz dp/mini DP ile bağlayabilirsiniz.

Bakın hocam burada RTX ekran kartınıza bağlı olan görüntü çıkışlarını görüyorsunuz. Baktığımız zaman HDMI ile DisplayPort'un RTX kartımıza bağlı olduğunu görüyoruz, bu yüzden isterseniz HDMI isterseniz dp/mini DP ile bağlayabilirsiniz.
anladım hocam çok teşekkürler. bu arada mux switch açtığımda bu kısımda değişiklik oldu. ama mantığı anladım teşekkürler. bir sorum daha olacaktı bilginiz var mı bilmiyorum ama. 11800h işlemciye sahibim ısı değerlerini daha stabil yapmak için undervolting önerir misiniz ve en iyi nasıl yapabilirm?

Geri
Yukarı