HP Omen 1100 vs CM CK350

MERTYILMAZ1903

Centipat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle ben de Gamepower Warlock (kırmızı Switch) klavye vardı, klavyem 2 ayda bozuldu W tuşu tutukluk yapıyordu servise gönderdik ve bekliyoruz ama ben yeni bir klavye almak istiyorum ben aşağıya 2 tane klavye bırakacağım sizce hangisini almak daha mantıklı eğer sizin de bildiğiniz ucuz mekanik klavyeler varsa tavsiyelerinizi beklerim şimdiden teşekkürler.

HP Omen 1100.

Cooler Master CK 350.

HP Omen hakkinda birisi switchlerinde sorun var demisti o kisiye guvenerek HP almayin diyorum. Cooler Master veya bu alttaki klavyelerden bir tanesi arasinda secim yapin bence.

HP Omen hakkinda birisi switchlerinde sorun var demisti o kisiye guvenerek HP almayin diyorum. Cooler Master veya bu alttaki klavyelerden bir tanesi arasinda secim yapin bence.
Teşekkür ederim yorumunuz için ama bence cooler master seçmek en mantıklısı olacaktır

Zamanında Omen 1100 satın alıp, iade etmiş birisi olarak önermiyorum. İçerisindeki switchler çok kötü değildi ama basıldığında doğal hissettirmiyordu. Sanki yağlanmasına ihtiyaç varmış gibi sürtünmesi fazlaydı. Sesi de normal blue switchlerin hayli üstündeydi.

Zamanında Omen 1100 satın alıp, iade etmiş birisi olarak önermiyorum. İçerisindeki Switch'ler çok kötü değildi ama basıldığında doğal hissettirmiyordu. Sanki yağlanmasına ihtiyaç varmış gibi sürtünmesi fazlaydı. Sesi de normal Blue Switch'lerin hayli üstündeydi.

Alacağım ama gerçekten kötü mü yeni keycapler alacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı